Απολογία Τουλουπάκη στο Ειδικό Δικαστήριο: Στοχοποιήθηκα για παραδειγματισμό – Διερωτώμαι αν υπάρχουν πιο απαξιωτικές κατηγορίες από αυτές που μου αποδόθηκαν

20:42 - 23/01/2023

Την αθωότητα της με στοιχεία και επιχειρήματα τεκμηρίωσε στην απολογία της ενώπιον του Ειδικού Δικαστηρίου, η πρώην Εισαγγελέας Διαφθοράς Ελένη Τουλουπάκη, η οποία απολογείται από τις 3 το μεσημέρι, κατηγορούμενη για κατάχρηση εξουσίας και συγκεκριμένα ότι, δεν έστειλε το 2017 στη Βουλή τις μηνυτήριες αναφορές τριών βουλευτών του ΠΑΣΟΚ, που αφορούσαν τον πρώην Υπουργό Υγείας […] Απολογία Τουλουπάκη στο Ειδικό Δικαστήριο: Στοχοποιήθηκα για παραδειγματισμό – Διερωτώμαι αν υπάρχουν πιο απαξιωτικές κατηγορίες από αυτές που μου αποδόθηκαν - olympia

Διαβάστε Περισσότερα στο olympia.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ olympia.gr

Δικαίωση Νικόλα Φαραντούρη! Τρόμος στο Μαξίμου! Ο Μητσοτάκης αλλάζει νόμο για να γλιτώσει από την Ευρωπαία Εισαγγελέα!

Σάλος με την απάντηση του Γιάννη Καλλιανου στον Αδωνι Γεωργιαδη: Δεν φταις εσύ αγαπητέ μου φίλε

Η Nestlé αναγκάστηκε να καταστρέψει δύο εκατομμύρια μπουκάλια Perrier μετά από βακτηριακή μόλυνση

Αυτός είναι ο κίνδυνος που διατρέχουμε αν πέσει ο Μητσοτάκης

Τα χαστούκια στην κυβερνηση Μητσοτακη απο το state department

Πρόεδρος Αζερμπαϊτζάν: Δεν θα καθίσουμε άπραγοι στον εξοπλισμό της Αρμενίας από ξένες χώρες