Σπανός: «Η οικογένεια Τσιριγώτη ό,τι καλύτερο συνάντησα, στόχος όλων η παραμονή του Ιωνικού»

15:20 - 24/01/2023

Ο Δημήτρης Σπανός αποχαιρετά τον Ιωνικό έχοντας τις καλύτερες αναμνήσεις από την ομάδα, ενώ δεν ξέχασε να ευχαριστήσει όλους τους συνεργάτες και τους παίκτες με τους οποίους συνεργάστηκε αλλά και την οικογένεια Τσιριγώτη.

Διαβάστε Περισσότερα στο Gazzetta
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Σπανός: «Η οικογένεια Τσιριγώτη είναι ό,τι καλύτερο συνάντησα στην προπονητική μου καριέρα!»

Σπανός: «Η οικογένεια Τσιριγώτη είναι ό,τι καλύτερο συνάντησα στην προπονητική μου καριέρα!» 24/01/2023 Ο Δημήτρης Σπανός θέλησε μετά την αποχώρησή του από τον Ιωνικό, να εκθειάσει την οικογένεια Τσιριγώτη για την στήριξη στο πρόσωπό του, ενώ ευχαρίστησε τους πάντες. Αναλυτικά όσα είπε: «Θέλω αρχικά να πω ένα μεγάλο ευχαριστώ στους ποδοσφαιριστές που συνεργάστηκα μαζί τους και για όσα πετύχαμε μαζί. Ένα ξεχωριστό ευχαριστώ και στο επιτελείο μου, σε όλους τους συνεργάτες μου που δουλέψαμε σκληρά για να φέρουμε τα καλύτερα δυνατά αποτελέσματα. Όπως φυσικά ένα μεγάλο ευχαριστώ και στον κόσμο που ήταν πάντα δίπλα στην ομάδα μας. Κυρίως, όμως, θέλω να ευχαρισ

Διαβάστε το στο filathlos.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ Gazzetta

EuroLeague: Πρώτη φορά σε 19 χρόνια που έγιναν τρία... break στα Game 1

Κάνααν: «Ακόμα δεν έχει τελειώσει τίποτα, θα είναι μια μεγάλη σειρά»

Μπαρτσελόνα - Ολυμπιακός: Η πανηγυρική φωτογραφία Παναγιώτη και Γιώργου Αγγελόπουλου

Έρχεται από τον ορίζοντα

ΜακΚίσικ: «Είμαστε ομάδα με πολύ ταλέντο και το δείξαμε με τον καλύτερο τρόπο»

Φαλ: «Δεν είμαστε άνετοι με το 1-0, χρειαζόμαστε τρεις νίκες για το Final Four»