Συνελήφθη πασίγνωστος τράπερ στην Ιόνια Οδό – Κατηγορείται για παράνομη οπλοφορία

23:12 - 27/01/2023

Πασίγνωστος τράπερ συνελήφθη το βράδυ της Παρασκευής από την ΟΠΚΕ της Υποδιεύθυνσης Ασφαλείας Αγρινίου, σύμφωνα με πληροφορίες του agriniopress, για παράνομη οπλοφορία.Πασίγνωστος τράπερ συνελήφθη το βράδυ της Παρασκευής από την ΟΠΚΕ της Υποδιεύθυνσης Ασφαλείας Αγρινίου, σύμφωνα με πληροφορίες του agriniopress, για παράνομη οπλοφορία.Ο τράπερ επρόκειτο να δώσει συναυλία σε γειτονική πόλη, όπου και μετέβαινε με όχημα, που σταμάτησε για έλεγχο η ΟΠΚΕ, κοντά στα διόδια της Ρίγανης. Ο 29χρονος, που είναι δημοφιλέστατος στη νεολαία με εκατομμύρια […]

Διαβάστε Περισσότερα στο thecaller.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Συνελήφθη γνωστός τράπερ στην Αιτωλοακαρνανία με πιστόλι και γεμιστήρα

Στη σύλληψη 29χρονου άνδρα προχώρησαν το βράδυ της Παρασκευής (27/1) αστυνομικοί της ΟΠΚΕ της Υποδιεύθυνσης Ασφαλείας Αγρινίου, στην Ιονία οδό...

Διαβάστε το στο Zougla

Αγρίνιο: Συνελήφθη γνωστός τράπερ για παράνομη οπλοφορία

Kάτω από τη φόρμα που φορούσε βρέθηκε ένα εννιάρι πιστόλι Glock με γεμιστήρα πλήρη φυσιγγίων

Διαβάστε το στο news.gr

Συνελήφθη πασίγνωστος τράπερ με όπλο στο Αγρίνιο

Ο τράπερ, σύμφωνα με πληροφορίες του agriniopress, επρόκειτο να δώσει συναυλία σε γειτονική πόλη, όπου και μετέβαινε με όχημα, που σταμάτησε για έλεγχο η ΟΠΚΕ, κοντά στα διόδια της Ρίγανης.Διαβάστε ολόκληρο το άρθρο στο Eretikos.gr

Διαβάστε το στο eretikos.gr

Συνελήφθη πασίγνωστος τράπερ – Βρήκαν στην κατοχή του πιστόλι και γεμιστήρα

Στη σύλληψη 29χρονου άνδρα προχώρησαν το βράδυ της Παρασκευής 27 Ιανουαρίου αστυνομικοί της ΟΠΚΕ της Υποδιεύθυνσης Ασφαλείας Αγρινίου, στην Ιόνια οδό, κοντά στα διόδια της Ρίγανης. Πληροφορίες αναφέρουν ότι πρόκειται για πασίγνωστο τράπερ, με πολλές επιτυχίες και εκατομμύρια προβολές στις streaming πλατφόρμες στο ενεργητικό του, ο οποίος και μετέβαινε σε γειτονική πόλη για προγραμματισμένη συναυλία. […] Το άρθρο Συνελήφθη πασίγνωστος τράπερ – Βρήκαν στην κατοχή του πιστόλι και γεμιστήρα εμφανίστηκε πρώτα στο newsique.gr.

Διαβάστε το στο Newsique.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ thecaller.gr

Ελένη Μενεγάκη: «Είμαι το καλύτερο αφεντικό, αλλά είμαι και το δυσκολότερο»

Πρώτη παρουσία του Ντάνι Αλβες στα δικαστήρια για να τηρήσει τους όρους αποφυλάκισης

Αύριο στο υπουργικό Συμβούλιο ανακοινώνεται η νέα αύξηση στον κατώτατο μισθό

Το σαρδάμ της Δέσποινας Καμπούρη που… διέλυσε το πλατό του «Πάμε Δανάη»

Ο Θεόδωρος Παπαθεοδώρου αντιπρόεδρος στο κόμμα Δημοκράτες

Μαριάντα Πιερίδη: «Μου αρέσει που προκαλεί ενδιαφέρον η προσωπική μου ζωή»