Νίκος Αποστολόπουλος: «Μια στρίγγλα είναι η Βίκυ Καγιά, ανυπόφορη»

01:42 - 30/01/2023

Καλεσμένος του Θέμη Γεωργαντά βρέθηκε ο Νίκος Αποστολόπουλος, τη νύχτα της Κυριακής, στο πλατό του After Dark στο OPEN. Μέσα σε […] The post Νίκος Αποστολόπουλος: «Μια στρίγγλα είναι η Βίκυ Καγιά, ανυπόφορη» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Νίκος Αποστολόπουλος: «Η Βίκυ Καγιά είναι μία στρίγγλα, πραγματικά ανυπόφορη»

 «Tη φαρμακόγλωσσα τη Ζενεβιέβ δεν την αντέχω, δεν μπορώ αυτή τη μούρη» ανέφερε, μεταξύ άλλων

Διαβάστε το στο ProtoThema.gr

Νίκος Αποστολόπουλος: Την αγαπώ τη Βίκυ Καγιά, αλλά είναι ανυπόφορη

«Μια στρίγγλα είναι η Βίκυ Καγιά», λέει ο Νίκος Αποστολόπουλος. Στο πλατό του After Dark βρέθηκε ο Νίκος Αποστολόπουλος, ο οποίος μίλησε στον Θέμη Γεωργαντά και για τη Βίκυ Καγιά. Ειδικότερα, ο Νίκος Αποστολόπουλος τόνισε πως «στη Μαρίνα Πατούλη έχω πει ότι πρέπει να της χαρίσω έναν καθρέφτη γιατί πρέπει να δει πως βγαίνει έξω. ... Περισσότερα To άρθρο Νίκος Αποστολόπουλος: Την αγαπώ τη Βίκυ Καγιά, αλλά είναι ανυπόφορη δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε το στο Newsit

Νίκος Αποστολόπουλος: Μια στρίγγλα είναι η Βίκυ Καγιά, είναι ανυπόφορη

Καλεσμένος του Θέμη Γεωργαντά στην εκπομπή «After Dark» ήταν ο Νίκος Αποστολόπουλος. Στο παιχνίδι «Δάγκωσε τη γλώσσα σου» μίλησε για πρόσωπα της showbiz. «Αυτή τη φαρμακόγλωσσα τη Ζενεβιέβ δεν την αντέχω εγώ. Δεν αντέχω αυτή τη μούρη» είπε για τη Ζενεβιέβ Μαζαρί. Τη λατρεύω τη Σοφία Χατζηπαντελή. Τον Λάκη τον αγαπώ, είναι μέρος της ζωής μου, είναι χαριτωμένος, ευφυής, ποτέ χωρίς τον Λάκη μου. Στη Μαρίνα Πατούλη της έχω πει ότι θα της χαρίσω έναν καθρέφτη για να δει πώς βγαίνει έξω, αλλά φοβάμαι ότι και ο καθρέφτης δεν θα μπορεί να δει πως βγαίνει έξω» ανέφερε. «Την Ιωάννα Μπέλλα δεν την ξέρω καθόλου, καλή είναι για κούνια μπέλα. Τον Αλέξη Παππά τον ξέρω από τότε που ξεκίνησε, έχω κάνει κα

Διαβάστε το στο Newsbeast.gr

Νίκος Αποστολόπουλος: «Μια στρίγγλα είναι η Βίκυ Καγιά, ανυπόφορη»

Ο Νίκος Αποστολόπουλος, τη νύχτα της Κυριακής, βρέθηκε στο πλατό του After Dark στο OPEN. Μέσα σε όλα, μάλιστα, ο γνωστός σχεδιαστής μόδας κλήθηκε να παίξει στην ενότητα «Δάγκωσε τη γλώσσα σου» από όπου πέρασε από κόσκινο τη showbiz ενώ επιφύλασσε μια ξεχωριστή αναφορά στη Βίκυ Καγιά. Ειδικότερα, ο Νίκος Αποστολόπουλος τόνισε πως «στη Μαρίνα […]

Διαβάστε το στο govastileto.gr

Νίκος Αποστολόπουλος: «Μια στρίγγλα είναι η Βίκυ Καγιά, ανυπόφορη – Δεν κάνει η Βίκυ»

Μια ξεχωριστή αναφορά στη Βίκυ Καγιά, έκανε ο  Νίκος Αποστολόπουλος, τη νύχτα της Κυριακής, στο πλατό του After Dark στο OPEN.Μια ξεχωριστή αναφορά στη Βίκυ Καγιά, έκανε ο  Νίκος Αποστολόπουλος, τη νύχτα της Κυριακής, στο πλατό του After Dark στο OPEN.O Νίκος Αποστολόπουλος τόνισε πως «στη Μαρίνα Πατούλη έχω πει ότι πρέπει να της χαρίσω έναν καθρεύτη γιατί πρέπει να δει πως βγαίνει έξω. Αλλά φοβάμαι ότι και ο καθρεύτης δεν θα μπορεί να δει […]

Διαβάστε το στο thecaller.gr

Νίκος Αποστολόπουλος: «Μια στρίγγλα είναι η Βίκυ Καγιά, ανυπόφορη»

«Την αγαπώ πολύ, το ξέρει αλλά είναι ανυπόφορη»

Διαβάστε το στο news.gr

Νίκος Αποστολόπουλος: «Είναι ανυπόφορη η Βίκυ Καγιά» (ΒΙΝΤΕΟ)

Νίκος Αποστολόπουλος: «Αυτή τη φαρμακόγλωσσα τη Ζενεβιέβ δεν την αντέχω εγώ. Δεν αντέχω αυτή τη μούρη».

Διαβάστε το στο neolaia.gr

Νίκος Αποστολόπουλος: "Μια στρίγγλα είναι η Βίκυ Καγιά, ανυπόφορη"

"Την αγαπώ πολύ, το ξέρει αλλά είναι ανυπόφορη"

Διαβάστε το στο patrasevents.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Γιάννης Βούρος: «Όταν γεννιέται ένα διαφορετικό παιδί, πρέπει να διαφοροποιήσεις και τον τρόπο που πρέπει να μεγαλώσει»

Γιάννης Καπετάνιος: «Η συνεργασία μου με τον Μάρκο Σεφερλή τελείωσε, έκλεισε ο κύκλος»

Σπίτι με το Mega με τον Αντώνη Ρέμο

Χρήστος Χατζηπαναγιώτης: «Τα γενέθλιά μου φέτος έχουν ειδικό φως… Πολλά άλλαξαν από εκείνο το βράδυ»

MasterChef – Έβγαλε την ποδιά και έφυγε σε μονομαχία θρίλερ: «Με έχει πιάσει ταχυπαλμία»

Σπαράζει η Ελένη Βιτάλη στο «αντίο» για τον αδελφό της: «Πέρναγες τα πάθη του Χριστού, ματάκια μου λατρεμένα»