MasterChef: «Πάγωσε» όταν έμαθε πως κάθεται στη θέση του Μπόμπαινα

23:24 - 30/01/2023

Ο Γιάννης είναι ανάμεσα στους 24 παίκτες που διεκδικούν τον τίτλο του επόμενου Έλληνα MasterChef. Ο νεαρός μαγείρευε στην δοκιμασία […] The post MasterChef: «Πάγωσε» όταν έμαθε πως κάθεται στη θέση του Μπόμπαινα appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

MasterChef: Η αντίδραση του Γιάννη όταν έμαθε πως... κάθεται στη θέση του Μπόμπενα

 «Στη θέση που κάθεσαι εσύ, ξέρεις ποιος καθόταν πέρυσι;» τον ρώτησε ο δημοσιογράφος, με τον παίκτη να μην περιμένει την απάντηση που πήρε - Δείτε βίντεο

Διαβάστε το στο ProtoThema.gr

MasterChef: Το σοκ του Γιάννη όταν έμαθε πως κάθεται στη θέση του... Μπόμπενα

Ο Γιάννης είναι ένας από τους 24 παίκτες που φέτος συμμετέχουν στο MasterChef. Οι δηλώσεις του μάλιστα έχουν ήδη αρχίσει να… κάνουν αίσθηση. «Στις πίσω θέσεις έχω ταυτίσει ότι μπαίνουν τα bad boys και εμένα μου αρέσει να είμαι bad boy. Με την καλή έννοια βέβαια», είπε χαρακτηριστικά ο Γιάννης, σε δηλώσεις του για τη ... Περισσότερα To άρθρο MasterChef: Το σοκ του Γιάννη όταν έμαθε πως κάθεται στη θέση του... Μπόμπενα δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε το στο Newsit

MasterChef: «Πάγωσε» όταν έμαθε πως κάθεται στη θέση του «Μπόμπαινα»

Ο Γιάννης είναι ανάμεσα στους 24 παίκτες που διεκδικούν τον τίτλο του επόμενου Έλληνα MasterChef. Ο νεαρός στο επεισόδιο της Δευτέρας (30/1) και στο πρώτο Mystery Box της σεζόν μαγείρευε και μιλούσε για την θέση στην οποία ετοιμάζει το πιάτο του. Μόνο που την απάντηση που έλαβε από τον δημοσιογράφο την ώρα που έδινε την προσωπική του συνέντευξη δεν την περίμενε. «Στις πίσω πίσω θέσεις έχω ταυτίσει ότι μπαίνουν τα λίγο bad boys κι εμένα μου αρέσει να είμαι bad boy με την καλή έννοια» είπε αρχικά ο Γιάννης. Στην συνέχεια από την παραγωγή τον ρώτησαν: «Στην θέση που κάθεσαι εσύ, ξέρεις ποιος καθόταν πέρυσι; Ο Μπόμπαινας». Ο Γιάννης έμεινε στήλη άλατος κι είπε: «Τώρα μου κάνεις την καρδιά περ

Διαβάστε το στο Newsbeast.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Χρήστος Λούλης: «Eίχα αφοσιωθεί τόσο πολύ στο θέατρο και στη σχολή που δεν μιλούσα ούτε με τους γονείς μου»

Όθωνας Μεταξάς: «Δεν με φαντάζομαι στη θάλασσα των γαρυφάλλων, να με ραίνουν και να πνίγομαι από τα δισκάκια»

Στέφανος Κορκολής: «Αφού έκανα την πρώτη επέμβαση και τις πρώτες χημειοθεραπείες, πέταξα οτιδήποτε τοξικό»

Ο Θοδωρής Κατσαφάδος σε δριμύ κατηγορώ για τον Μάρτυρα Κατηγορίας: «Παίζω ενώ ξέρω ότι δεν με θέλουν, το ζω πρώτη φορά»

Μάνος Ιωάννου: «Πού είναι το metoo αυτή τη στιγμή; Ήταν μοδάτο πολύ τότε, σταυρώσαμε Λιγνάδη – Φιλιππίδη και καθάρισε το θέατρο;»

Χώρισε η Ελισάβετ Σπανού: «Η εγκυμοσύνη συνέπεσε με την απόφαση να μην είμαστε μαζί»