Ευρυδίκη Βαλαβάνη: «Υπήρξε περίοδος που ήμουν σε εκπομπή και δεν περνούσα καλά»

08:56 - 31/01/2023

Συνέντευξη στο Down Town Κύπρου και τον Αλέξανδρο Πρίφτη έδωσε η Ευρυδίκη Βαλαβάνη. Η δημοσιογράφος μίλησε και για την αποχή […] The post Ευρυδίκη Βαλαβάνη: «Υπήρξε περίοδος που ήμουν σε εκπομπή και δεν περνούσα καλά» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Βαλαβάνη: Η αποχή από την τηλεόραση - «Υπήρξε περίοδος που ήμουν σε εκπομπή και δεν περνούσα καλά»

Η Ευρυδίκη Βαλαβάνη μίλησε για την αποχή της από την τηλεόραση, ενώ αναφέρθηκε και στην περίοδο που βρισκόταν σε εκπομπή…Περισσότερα...

Διαβάστε το στο NewsBomb

Το «καρφί» της Ευρυδίκης Βαλαβάνη: «Υπήρξε περίοδος που ήμουν σε εκπομπή και δεν περνούσα καλά»

Για την αποχή της από την τηλεόραση μίλησε σε συνέντευξη της στο Down Town Κύπρου και τον Αλέξανδρο Πρίφτη η Ευρυδίκη Βαλαβάνη.Για την αποχή της από την τηλεόραση μίλησε σε συνέντευξη της στο Down Town Κύπρου και τον Αλέξανδρο Πρίφτη η Ευρυδίκη Βαλαβάνη.Ευρυδίκη, επειδή μου είπες ότι δεν έχεις την ανάγκη να είσαι στο «γυαλί», τα τελευταία δύο χρόνια, ενώ είχες τηλεοπτικές προτάσεις, αποφάσισες να απέχεις συνειδητά. Γιατί;  Ήταν μία απολύτως συνειδητή επιλογή το να απέχω […]

Διαβάστε το στο thecaller.gr

Ευρυδίκη Βαλαβάνη: «Υπήρξε περίοδος που ήμουν σε εκπομπή και δεν περνούσα καλά»

Μια αποκαλυπτική συνέντευξη παραχώρησε η Ευρυδίκη Βαλαβάνη στο περιοδικό Down Town Κύπρου και τον δημοσιογράφο, Αλέξανδρο To άρθρο Ευρυδίκη Βαλαβάνη: «Υπήρξε περίοδος που ήμουν σε εκπομπή και δεν περνούσα καλά» δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε το στο tlife.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»