Παρθένα Χοροζίδου: «Θύμωσα πολύ, του είπα… θέλω τα λεφτά μου πίσω»

08:24 - 01/02/2023

Δηλώσεις στους ρεπόρτερ των ψυχαγωγικών εκπομπών έκανε η Παρθένα Χοροζίδου, στο πλαίσιο της επίσημης πρεμιέρας της παράστασης «Ο κύκλος των […] The post Παρθένα Χοροζίδου: «Θύμωσα πολύ, του είπα… θέλω τα λεφτά μου πίσω» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Παρθένα Χοροζίδου: «Θύμωσα πολύ, του είπα… θέλω τα λεφτά μου πίσω»

H Παρθένα Χοροζίδου έκανε δηλώσεις στους ρεπόρτερ των ψυχαγωγικών εκπομπών στο πλαίσιο της επίσημης πρεμιέρας της παράστασης «Ο κύκλος των χαμένων ποιητών». H Παρθένα Χοροζίδου έκανε δηλώσεις στους ρεπόρτερ των ψυχαγωγικών εκπομπών στο πλαίσιο της επίσημης πρεμιέρας της παράστασης «Ο κύκλος των χαμένων ποιητών». «Η Ελένη Καρακάση ότι έχει θα στο δώσει», είπε αρχικά η Παρθένα Χοροζίδου, ενώ η Ελένη Καρακάση πρόσθεσε: «Δίνω πάντα κάτι που ξέρω ότι δεν θα μου λείψει. Δηλαδή, ότι θα ζήσω και […]

Διαβάστε το στο thecaller.gr

Παρθένα Χοροζίδου: «Δάνεισα χρήματα σε άνθρωπο του χώρου και δεν τα πήρα ποτέ πίσω»

Στις τηλεοπτικές κάμερες των ψυχαγωγικών εκπομπών μίλησε το βράδυ της Τρίτης 31/1 η Παρθένα Χοροζίδου, στο πλαίσιο To άρθρο Παρθένα Χοροζίδου: «Δάνεισα χρήματα σε άνθρωπο του χώρου και δεν τα πήρα ποτέ πίσω» δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε το στο tlife.gr

Παρθένα Χοροζίδου: "Θύμωσα πολύ, του είπα… θέλω τα λεφτά μου πίσω"

"Νευρίασα με τη συμπεριφορά του"

Διαβάστε το στο patrasevents.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»