Ο Κύργιος απάντησε στον Τσιτσιπά: «Πήρε ένα καλό μάθημα από μένα»

10:34 - 05/02/2023

Ο Νικ Κύργιος έμαθε μέσω twitter την ατάκα του Τσιτσιπά γι΄ αυτόν στη συνέντευξη που έδωσε στον ΑΝΤ1 και απάντησε.

Διαβάστε Περισσότερα στο Gazzetta
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Νικ Κύργιος για Στέφανο Τσιτσιπά: «Πήρε ένα σκληρό μάθημα από εμένα σε γεμάτο γήπεδο»

Ο Νικ Κύργιος και ο Στέφανος Τσιτσιπάς έχουν “χαλάσει” τις σχέσεις τους και πλέον δεν σταματάνε να τη… λένε ο ένας στον άλλο, με την αντιπαράθεσή τους εντός του κορτ να έχει μεταφερθεί και εκτός αυτού. Πρόσφατα ο Στέφανος Τσιτσιπάς ρωτήθηκε ξανά για τον Κύργιο και τόνισε τα εξής: «Τη χάλασε μόνος του (σ.σ. τη ... Περισσότερα To άρθρο Νικ Κύργιος για Στέφανο Τσιτσιπά: «Πήρε ένα σκληρό μάθημα από εμένα σε γεμάτο γήπεδο» δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε το στο Newsit

Ο Κύργιος απάντησε ειρωνικά στον Τσιτσιπά – «Πήρε ένα καλό μάθημα»

Ο Νικ Κύργιος δεν άφησε ασχολίαστες τις δηλώσεις του Στέφανου…

Διαβάστε το στο onsports.gr

Νικ Κύργιος για Στέφανο Τσιτσιπά: «Χτύπησε κάποιον από το πλήθος»

Ο Στέφανος Τσιτσιπάς στη συνέντευξή του στο «Ενώπιος Ενωπίω» απάντησε σε ερώτηση που του έκανε ο Νίκος Χατζηνικολάου για τη σχέση του με τον Νικ Κύργιο. Ο Έλληνας τενίστας δήλωσε: «Σχετικά με τον Κύργιο, τα χάλασε μόνος του. Εγώ δεν έκανα τίποτε. Εγώ ήθελα απλά να παίξω τένις και είχα κάποιον από την άλλη πλευρά […] The post Νικ Κύργιος για Στέφανο Τσιτσιπά: «Χτύπησε κάποιον από το πλήθος» appeared first on OK! Magazine.

Διαβάστε το στο okmag.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ Gazzetta

EuroLeague: Πρώτη φορά σε 19 χρόνια που έγιναν τρία... break στα Game 1

Κάνααν: «Ακόμα δεν έχει τελειώσει τίποτα, θα είναι μια μεγάλη σειρά»

Μπαρτσελόνα - Ολυμπιακός: Η πανηγυρική φωτογραφία Παναγιώτη και Γιώργου Αγγελόπουλου

Έρχεται από τον ορίζοντα

ΜακΚίσικ: «Είμαστε ομάδα με πολύ ταλέντο και το δείξαμε με τον καλύτερο τρόπο»

Φαλ: «Δεν είμαστε άνετοι με το 1-0, χρειαζόμαστε τρεις νίκες για το Final Four»