Γλυκάνισος: Απανωτά τα χτυπήματα για τον Στρατή

12:36 - 05/02/2023

Γλυκάνισος, Κυριακή 5/2 (18:45, ΣΚΑΪ) – Ο Μπίλι (Κ. Μουταφτσής) μόλις έχει σκοτώσει τον Καρίμ (Χ. Κοντογιώργης) και φεύγει βάζοντας το […] The post Γλυκάνισος: Απανωτά τα χτυπήματα για τον Στρατή appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

ΓΛΥΚΑΝΙΣΟΣ: Απανωτά τα χτυπήματα για τον Στρατή – Δείτε Sneak Preview (video)

Συγκλονίζουν οι εξελίξεις στο σημερινό επεισόδιο της δραματικής σειράς ΓΛΥΚΑΝΙΣΟΣ Ο Μπίλι μόλις έχει σκοτώσει τον Καρίμ και φεύγει βάζοντας το σακίδιο του Καρίμ στο πορτ μπαγκάζ του αυτοκινήτου του. Παράλληλα, ο Άγγελος, η Μαργαρίτα και η Φάζια παίρνουν τη μικρή Αμάλ στο σπίτι της Μαργαρίτας. Ο Μπίλι φέρνει τη Μαριλένα, τη νέα τραγουδίστρια στο μαγαζί […] The post ΓΛΥΚΑΝΙΣΟΣ: Απανωτά τα χτυπήματα για τον Στρατή – Δείτε Sneak Preview (video) appeared first on Λόγια-Σταράτα.

Διαβάστε το στο logiastarata.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Σωτήρης Τσαφούλιας: «Έχω εταιρεία με πωλήσεις πετρελαίων στο ναυτιλιακό κομμάτι»

Έλλη Στάη: «Πέρασαν χρόνια για να ισορροπήσω και να βγάλω γλυκύτητα – Ήμουν πάρα πολύ αγριωπή, σκληρή και αυστηρή»

Αλέξανδρος Αντωνόπουλος: «Με τον Μινωτή τα χαλάσαμε πρώτα για τα κληρονομικά και μετά για τα συνδικαλιστικά»

Νεκταρία Γιαννουδάκη: «Είμαστε πολύ προβληματισμένοι απέναντι σε όλα, ζούμε έναν ύπουλο μεσαίωνα»

Survivor – Τζέιμς Καφετζής: «Δεν έχω αποφασίσει αν θέλω να παραμείνω ή να αποχωρήσω»

Παραλία: Μια απρόσμενη σχέση αναπτύσσεται ανάμεσα στον Σήφη και τη Λόρα