Κολοβέτσιος για τον σεισμό στην Τουρκία: «Μεγάλη ταραχή, σηκώθηκα από το κρεβάτι και δεν μπορούσα να κρατήσω την ισορροπία μου»

10:26 - 06/02/2023

Ο Δημήτρης Κολοβέτσιος περιέγραψε στο «Open» πώς βίωσε από το σπίτι του στην Καισάρεια τον μεγάλο σεισμό των 7,8 ρίχτερ στην Τουρκία, ο οποίος στοίχισε τη ζωή σε πάνω από 300 ανθρώπους.

Διαβάστε Περισσότερα στο Gazzetta
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Κολοβέτσιος για τον φονικό σεισμό: «Δεν μπορούσα να κρατήσω την ισορροπία μου» (VID)

Νύχτα τρόμου για την Τουρκία, που έζησε τον εφιάλτη του σεισμού των 7,8 ρίχτερ, με τον Δημήτρη Κολοβέτσιο να περιγράφει τις σοκαριστικές στιγμές που έζησε Ο άλλοτε αμυντικός του Παναθηναϊκού και της ΑΕΚ, αγωνίζεται πλέον με τη φανέλα της Καϊσερίπσορ κι έζησε κι εκείνος τον τρόμο με τον ισχυρότατο σεισμό στη γειτονική χώρα, που προκάλεσε […] The post Κολοβέτσιος για τον φονικό σεισμό: «Δεν μπορούσα να κρατήσω την ισορροπία μου» (VID) appeared first on AEK1924.gr.

Διαβάστε το στο aek1924.gr

Σεισμός στην Τουρκία: «Δεν μπορούσα να κρατήσω της ισορροπία μου»

Τι λέει Έλληνας ποδοσφαιριστής

Διαβάστε το στο patrasevents.gr

Κολοβέτσιος για τον σεισμό: «Σηκώθηκα από το κρεβάτι και δεν μπορούσα να κρατήσω την ισορροπία μου» (vid)

Δύσκολη νύχτα για την Τουρκία, καθώς δύο μεγάλες σεισμικές δονήσεις 7.8 και 6.7 Ρίχτερ ισοπέδωσαν την πόλη Γκαζιαντέπ με τον αριθμό των θυμάτων να ανεβαίνει συνεχώς. Ο Δημήτρης Κολοβέτσιος αγωνίζεται στην Κάισερισπορ και έζησε στιγμές αγωνίας παρά το γεγονός ότι μένει περισσότερα από 300 χιλιόμετρα μακριά από το επίκεντρο του σεισμού. The post Κολοβέτσιος για τον σεισμό: «Σηκώθηκα από το κρεβάτι και δεν μπορούσα να κρατήσω την ισορροπία μου» (vid) first appeared on ThesSports.

Διαβάστε το στο thessports.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ Gazzetta

EuroLeague: Πρώτη φορά σε 19 χρόνια που έγιναν τρία... break στα Game 1

Κάνααν: «Ακόμα δεν έχει τελειώσει τίποτα, θα είναι μια μεγάλη σειρά»

Μπαρτσελόνα - Ολυμπιακός: Η πανηγυρική φωτογραφία Παναγιώτη και Γιώργου Αγγελόπουλου

Έρχεται από τον ορίζοντα

ΜακΚίσικ: «Είμαστε ομάδα με πολύ ταλέντο και το δείξαμε με τον καλύτερο τρόπο»

Φαλ: «Δεν είμαστε άνετοι με το 1-0, χρειαζόμαστε τρεις νίκες για το Final Four»