Νάντια Μπουλέ: Ποζάρει αγκαλιά με την κόρη της, Σεμέλη με θέα την χιονισμένη Αθήνα

20:44 - 06/02/2023

Η κακοκαιρία «Μπάρμπαρα» έχει κάνει αισθητή την παρουσία της ήδη από τα ξημερώματα της Δευτέρας 6/2 και To άρθρο Νάντια Μπουλέ: Ποζάρει αγκαλιά με την κόρη της, Σεμέλη με θέα την χιονισμένη Αθήνα δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε Περισσότερα στο tlife.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Νάντια Μπουλέ: Η φώτο με την κόρη της στο χιονισμένο μπαλκόνι

Μία νέα φωτογραφία με την κόρη της δημοσίευσε η Νάντια Μπουλέ. Περισσότερα...

Διαβάστε το στο queen.gr

Νάντια Μπουλέ: Ποζάρει με την κόρη της με θέα την χιονισμένη Αθήνα

Η κακοκαιρία «Μπάρμπαρα» έπληξε και την Αττική και τα χιονισμένα τοπία πρωταγωνιστούν από το πρωί στα social media. Διπλή χαρά για τους γονείς που είδαν τα παιδιά τους να παίζουν με χαρά στο χιόνι. Μεταξύ αυτών και η Νάντια Μπουλέ, η οποία βγήκε στο μπαλκόνι της μαζί με την κόρη της, Σεμέλη για να απολαύσουν […] The post Νάντια Μπουλέ: Ποζάρει με την κόρη της με θέα την χιονισμένη Αθήνα appeared first on OK! Magazine.

Διαβάστε το στο okmag.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ tlife.gr

Ελένη Φουρέιρα: Με τον Αλμπέρτο Μποτία στην απονομή του diamond album της – Το ευχαριστώ στη μητέρα της Φωτογραφίες TLIFE

Ευρυδίκη Βαλαβάνη στον Αρναούτογλου: «Δεν θέλω να κάνω τα ίδια “λάθη”, γι’ αυτό δεν μιλάω για τη νέα μου σχέση»

Survivor: Ο Θοδωρής Τουρκογεώργος είναι ο τέταρτος υποψήφιος προς αποχώρηση

Γιάννης Καλλιάνος: Η Ματίνα Παγώνη απαντά για την περιπέτεια του πατέρα του στο νοσοκομείο

Ποσειδώνας Γιαννόπουλος: «Μου έβριζαν τη μάνα χωρίς να ξέρουν ότι την είχα αποχαιρετήσει πριν έναν χρόνο»

Αλέξης Κούγιας για Εύη Βατίδου: «Έδωσε το 25% σε πέντε δικηγόρους για να πάρουν την περιουσία των παιδιών μας»