Κατερίνα Καινούργιου: «Το τι βρισίδι έφαγα… αυτό σημαίνει bullying, να ηρεμήσουμε λίγο»

13:14 - 07/02/2023

Τη δική της απάντηση για τα σχόλια που δέχθηκε μετά το τέλος της εκπομπής της έδωσε η Κατερίνα Καινούργιου. Η […] The post Κατερίνα Καινούργιου: «Το τι βρισίδι έφαγα… αυτό σημαίνει bullying, να ηρεμήσουμε λίγο» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Κατερίνα Καινούργιου: «Μου έγραφαν, cougar, MILFάρα… το τι βρισίδι έφαγα… αυτό σημαίνει bullying, να ηρεμήσουμε λίγο»

Τη δική της απάντηση για τα σχόλια που δέχθηκε μετά το τέλος της εκπομπής της έδωσε η Κατερίνα Καινούργιου. Τη δική της απάντηση για τα σχόλια που δέχθηκε μετά το τέλος της εκπομπής της έδωσε η Κατερίνα Καινούργιου. Η παρουσιάστρια, σύμφωνα με όσα ανέφερε, έλαβε σειρά μηνυμάτων που κατέκριναν την κίνησή της να κάνει κοπλιμέντα στον τενόρο Βασίλη Κούρτη, ο οποίος είχε βγει σε απευθείας σύνδεση στον αέρα του Super Κατερίνα. «Έχω βγει μια […]

Διαβάστε το στο thecaller.gr

Ενοχλημένη η Κατερίνα Καινούργιου: «Το τι βρισίδι έφαγα… αυτό σημαίνει bullying, να ηρεμήσουμε λίγο»

Η Κατερίνα Καινούργιου θέλησε να απαντήσει, λίγο πριν το τέλος της εκπομπής «Super Κατερίνα» στα σχόλια To άρθρο Ενοχλημένη η Κατερίνα Καινούργιου: «Το τι βρισίδι έφαγα… αυτό σημαίνει bullying, να ηρεμήσουμε λίγο» δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε το στο tlife.gr

Κατερίνα Καινούργιου: "Το τι βρισίδι έφαγα… αυτό σημαίνει bullying, να ηρεμήσουμε λίγο"

"37 χρονών είμαι ρε παιδιά. Δεν πάει καλά ο κόσμος μερικές φορές"

Διαβάστε το στο patrasevents.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Γιάννης Καπετάνιος: «Η συνεργασία μου με τον Μάρκο Σεφερλή τελείωσε, έκλεισε ο κύκλος»

Σπίτι με το Mega με τον Αντώνη Ρέμο

Χρήστος Χατζηπαναγιώτης: «Τα γενέθλιά μου φέτος έχουν ειδικό φως… Πολλά άλλαξαν από εκείνο το βράδυ»

MasterChef – Έβγαλε την ποδιά και έφυγε σε μονομαχία θρίλερ: «Με έχει πιάσει ταχυπαλμία»

Σπαράζει η Ελένη Βιτάλη στο «αντίο» για τον αδελφό της: «Πέρναγες τα πάθη του Χριστού, ματάκια μου λατρεμένα»

Νανά Παλαιτσάκη: «Λυπάμαι πάρα πολύ για τον Δημήτρη Παπανώτα»