Η Μαρία Μενούνος περιμένει το πρώτο της παιδί

16:54 - 07/02/2023

Η Μαρία Μενούνος και ο Κέβιν Αντεργκάρο θα γίνουν γονείς. Η 44χρονη παρουσιάστρια είναι έγκυος στο πρώτο της παιδί. «Μετά από μια δεκαετία που δοκιμάσαμε τα πάντα, είμαστε ευγνώμονες στην όμορφη οικογένεια που μας βοήθησε να συλλάβουμε ένα μωρό« δήλωσε στο People η Μαρία Μενούνος. «Ο Κέβιν, ο μπαμπάς μου κι εγώ είμαι πέρα από […] The post Η Μαρία Μενούνος περιμένει το πρώτο της παιδί appeared first on OK! Magazine.

Διαβάστε Περισσότερα στο okmag.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Η Μαρία Μενούνος περιμένει το πρώτο της παιδί

Το πρώτο της παιδί περιμένει η Μαρία Μενούνος και πλέει σε πελάγη ευτυχίας. Η παρουσιάστρια και ο σύζυγός της Keven Undergaro θα γίνουν...

Διαβάστε το στο Zougla

Η Μαρία Μενούνος περιμένει το πρώτο της παιδί

Το πρώτο της παιδί περιμένει η Μαρία Μενούνος και πλέει σε πελάγη ευτυχίας. Η παρουσιάστρια και ο σύζυγός της Keven Undergaro θα γίνουν σε λίγο καιρό για πρώτη φορά γονείς. «Μετά από μια δεκαετία που δοκιμάσαμε τα πάντα, είμαστε ευγνώμονες στην όμορφη οικογένεια που μας βοήθησε να συλλάβουμε ένα μωρό», δήλωσε στο People η 44χρονη […]

Διαβάστε το στο govastileto.gr

Η Μαρία Μενούνος και ο σύζυγός της, Κέβιν Αντεργκάρο περιμένουν το πρώτο τους παιδί

Μανούλα για πρώτη φορά θα γίνει σε λίγους μήνες η Μαρία Μενούνος, καθώς, είναι έγκυος στο To άρθρο Η Μαρία Μενούνος και ο σύζυγός της, Κέβιν Αντεργκάρο περιμένουν το πρώτο τους παιδί δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε το στο tlife.gr

Η Μαρία Μενούνος αποκαλύπτει ότι θα γίνει μητέρα

«Είμαστε πολύ χαρούμενοι που μοιραζόμαστε ότι επιτέλους θα γίνουμε γονείς! Ευχαριστούμε την απίστευτα γενναιόδωρη παρένθετη μητέρα και την οικογένειά της για αυτήν την ευλογία!Διαβάστε ολόκληρο το άρθρο στο Eretikos.gr

Διαβάστε το στο eretikos.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ okmag.gr

Ζήνα Κουτσελίνη: «Ο Γρηγόρης Αρναούτογλου με έχει στηρίξει πολύ παραπάνω από ανθρώπους που περίμενα ότι θα το έκαναν»

Καίτη Φίνου: Εξηγεί για ποιο λόγο έχασε τα δόντια της

Κατερίνα Λιόλιου: Η αποκάλυψη που δεν περιμέναμε – «Είχα μια σκοτεινή περίοδο…»

Μαρία Κωνσταντάρου: Πήγε στο Cash or Trash για να πουλήσει έναν συλλεκτικό καθρέφτη

Κιάρα Φεράνι: Οι πρώτες φωτογραφίες από το νέο της σπίτι

Ελεάνα Στραβοδήμου: «Με αφορά η δημιουργία οικογένειας, αλλά όχι ο γάμος»