Φλορίντα Πετρουτσέλι: «Αν μου συνέβαινε αυτό θα τέλειωνε η ζωή μου, δε θα με ενδιέφερε τίποτα»

09:56 - 08/02/2023

Tους 8.764 έχουν φτάσει μέχρι στιγμής οι νεκροί από τον ισχυρό σεισμό 7,8 Ρίχτερ που έπληξε To άρθρο Φλορίντα Πετρουτσέλι: «Αν μου συνέβαινε αυτό θα τέλειωνε η ζωή μου, δε θα με ενδιέφερε τίποτα» δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε Περισσότερα στο tlife.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Φλορίντα Πετρουτσέλι: «Αν μου συνέβαινε αυτό θα τέλειωνε η ζωή μου, δε θα με ενδιέφερε τίποτα»

Tους 8.764 έχουν φτάσει μέχρι στιγμής οι νεκροί από τον ισχυρό σεισμό που έπληξε τη Δευτέρα Τουρκία και Συρία, σύμφωνα με τα πιο πρόσφατα επίσημα στοιχεία που δόθηκαν στη δημοσιότητα από τις δύο χώρες. Η Φλορίντα Πετρουτσέλι, εμφανώς επηρεασμένη από όσα συμβαίνουν στην Τουρκία, μίλησε στο «Mega Καλημέρα» για την τραγωδία των ανθρώπων που σε […]

Διαβάστε το στο govastileto.gr

Σεισμός στην Τουρκία-Φλορίντα Πετρουτσέλι: «Αν μου συνέβαινε αυτό θα τέλειωνε η ζωή μου»

Η Φλορίντα Πετρουτσέλι, το πρωινό της Τετάρτης, με αφορμή την βιβλική καταστροφή στη γειτονική μας Τουρκία,  έδειξε την πιο ευαίσθητη πλευρά της.Η Φλορίντα Πετρουτσέλι, το πρωινό της Τετάρτης, με αφορμή την βιβλική καταστροφή στη γειτονική μας Τουρκία,  έδειξε την πιο ευαίσθητη πλευρά της.Η όμορφη δημοσιογράφος και συνεργάτιδα της Ελεονώρας Μελέτη στο MEGA Καλημέρα δεν μπόρεσε να κρύψει την απύθμενη στεναχώρια της για όσα λαμβάνουν χώρα τα τελευταία 24ωρα. Ειδικότερα, η Φλορίντα Πετρουτσέλι σημείωσε χαρακτηριστικά πως «δεν […]

Διαβάστε το στο thecaller.gr

Συγκλονισμένη Φλορίντα Πετρουτσέλι: «Αν μου συνέβαινε αυτό θα τέλειωνε η ζωή μου»

Την πιο ευαίσθητη της πλευρά έδειξε η Φλορίντα Πετρουτσέλι, το πρωινό της Τετάρτης, με αφορμή την βιβλική καταστροφή στη γειτονική μας […] The post Συγκλονισμένη Φλορίντα Πετρουτσέλι: «Αν μου συνέβαινε αυτό θα τέλειωνε η ζωή μου» appeared first on Zappit.

Διαβάστε το στο zappit.gr

Φορτισμένη η Φλορίντα Πετρουτσέλι: «Αν συνέβαινε αυτό, θα ήταν το τέλος της ζωής μου»

Η φονικός σεισμός στην Τουρκία και τη Συρία έχει αφήσει πίσω του χιλιάδες νεκρούς που ολοένα και αυξάνει ο αριθμός τους. Οι εικόνες που έρχονται από τις σεισμόπληκτες περιοχές έχουν συγκλονίσει τους πάντες. Η Φλορίντα Πετρουτσέλι φορτισμένη συναισθηματικά με τον σεισμό στην Τουρκία και τις ιστορίες των ανθρώπων που επλήγησαν ανέφερε πως προσπαθεί να μπει […] The post Φορτισμένη η Φλορίντα Πετρουτσέλι: «Αν συνέβαινε αυτό, θα ήταν το τέλος της ζωής μου» appeared first on OK! Magazine.

Διαβάστε το στο okmag.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ tlife.gr

Ελένη Φουρέιρα: Με τον Αλμπέρτο Μποτία στην απονομή του diamond album της – Το ευχαριστώ στη μητέρα της Φωτογραφίες TLIFE

Ευρυδίκη Βαλαβάνη στον Αρναούτογλου: «Δεν θέλω να κάνω τα ίδια “λάθη”, γι’ αυτό δεν μιλάω για τη νέα μου σχέση»

Survivor: Ο Θοδωρής Τουρκογεώργος είναι ο τέταρτος υποψήφιος προς αποχώρηση

Γιάννης Καλλιάνος: Η Ματίνα Παγώνη απαντά για την περιπέτεια του πατέρα του στο νοσοκομείο

Ποσειδώνας Γιαννόπουλος: «Μου έβριζαν τη μάνα χωρίς να ξέρουν ότι την είχα αποχαιρετήσει πριν έναν χρόνο»

Αλέξης Κούγιας για Εύη Βατίδου: «Έδωσε το 25% σε πέντε δικηγόρους για να πάρουν την περιουσία των παιδιών μας»