Δήμος Αναστασιάδης: «Τη φλέρταρα, μου είπε ότι είχαμε παλιότερα δεσμό και δεν το θυμόμουν»

12:36 - 08/02/2023

Τη μεγαλύτερη γκάφα που του έχει τύχει μοιράστηκε ο Δήμος Αναστασιάδης στην κάμερα του «Πάμε Δανάη». Ο γνωστός τραγουδιστής αποκάλυψε […] The post Δήμος Αναστασιάδης: «Τη φλέρταρα, μου είπε ότι είχαμε παλιότερα δεσμό και δεν το θυμόμουν» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Δήμος Αναστασιάδης: «Φλέρταρα μια κοπέλα και μου αποκάλυψε ότι παλαιότερα είχαμε δεσμό και εγώ δεν τη θυμόμουν»

 «Δεν φημίζομαι για τη μνήμη μου» εξήγησε ο τραγουδιστής 

Διαβάστε το στο ProtoThema.gr

Δήμος Αναστασιάδης: «Την φλέρταρα και μου αποκάλυψε πως κάποτε είχαμε δεσμό» – Σε ποια γυναίκα αναφέρεται ο τραγουδιστής

Ο τραγουδιστής αποκάλυψε δημόσια την μεγαλύτερη γκάφα που έχει κάνει.

Διαβάστε το στο in.gr

Δήμος Αναστασιάδης: «Τη φλέρταρα πολύ, είχαμε παλιότερα δεσμό κι εγώ δεν το θυμόμουν»

Ο Δήμος Αναστασιάδης μίλησε στην εκπομπή Πάμε Δανάη, περιγράφοντας ένα περιστατικό που συνέβη στο γυμναστήριο πριν To άρθρο Δήμος Αναστασιάδης: «Τη φλέρταρα πολύ, είχαμε παλιότερα δεσμό κι εγώ δεν το θυμόμουν» δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε το στο tlife.gr

Δήμος Αναστασιάδης: Φλέρταρα μια κοπέλα – Ήταν πρώην μου, αλλά εγώ δεν το θυμόμουν»

Ο Δήμος Αναστασιάδης παραδέχτηκε στο «Πάμε Δανάη» τη μεγαλύτερη γκάφα που έχει κάνει στη ζωή του όταν φλέρταρε σε ηλικία 27 ετών μία κοπέλα, η οποία αποδείχτηκε ότι ήταν πρώην του, όμως, εκείνος δεν τη θυμόταν Ο Δήμος Αναστασιάδης αποκάλυψε στην κάμερα της εκπομπής «Πάμε Δανάη» τη μεγαλύτερη γκάφα που έχει κάνει στη ζωή του, […]

Διαβάστε το στο irafina.gr

Δήμος Αναστασιάδης: Αποκαλύπτει την επική γκάφα του – “Φλέρταρα κοπέλα που μου είπε ότι είχαμε παλαιότερα δεσμό και δεν το θυμόμουν”

O Δήμος Αναστασιάδης παραχώρησε συνέντευξη στην κάμερα της εκπομπής “Πάμε Δανάη”. Ο γνωστός τραγουδιστής αποκάλυψε τη μεγαλύτερη γκάφα που έχει κάνει στη ζωή του. Συγκεκριμένα εξομολογήθηκε ότι έχει φλερτάρει κοπέλα στο γυμναστήριο, η οποία του… θύμισε αργότερα ότι είχαν σχέση στο παρελθόν, πράγμα το οποίο ο ίδιος δεν θυμόταν. “Ίσως η μεγαλύτερη γκάφα που έχω […] The post Δήμος Αναστασιάδης: Αποκαλύπτει την επική γκάφα του – “Φλέρταρα κοπέλα που μου είπε ότι είχαμε παλαιότερα δεσμό και δεν το θυμόμουν” appeared first on InStyle.

Διαβάστε το στο instyle.gr

Δήμος Αναστασιάδης: "Τη φλέρταρα, μου είπε ότι είχαμε παλιότερα δεσμό και δεν το θυμόμουν"

"Ζητώ χίλια συγγνώμη, δεν φημίζομαι για τη μνήμη μου"

Διαβάστε το στο patrasevents.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»