Νίκος Μακρόπουλος: «Να μη σε βρει αυτό που έπαθε ο Μπο με την Καρολίνα – Όλα τα τραγούδια μου τα αφιερώνω στη σύντροφό μου»

09:00 - 09/02/2023

Στο νυχτερινό κέντρο όπου εμφανίζεται ο Νίκος Μακρόπουλος βρέθηκαν οι τηλεοπτικές κάμερες το βράδυ της Τετάρτης To άρθρο Νίκος Μακρόπουλος: «Να μη σε βρει αυτό που έπαθε ο Μπο με την Καρολίνα – Όλα τα τραγούδια μου τα αφιερώνω στη σύντροφό μου» δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε Περισσότερα στο tlife.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Νίκος Μακρόπουλος: «Να μη σε βρει αυτό που έπαθε ο Bo με την Καρολίνα»

Ο Νίκος Μακρόπουλος έκανε δηλώσεις στις τηλεοπτικές κάμερες το βράδυ της Τετάρτης 8/2 που τον συνάντησαν στο νυχτερινό κέντρο όπου εμφανίζεται κι αναφέρθηκε μεταξύ άλλων στον καλό του φίλο Bo και σε όσα έγιναν το τελευταίο διάστημα με την πρώην πλέον σύντροφό του Καρολίνα Καλύβα. «Να μην τρώτε ρύζι Καρολίνα παιδιά. Είναι φίλος μου ο […]

Διαβάστε το στο govastileto.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ tlife.gr

Πάνος Μουζουράκης: Αγκαλιά με τη σύζυγό του, Μαριλού Κόζαρη στην παρουσίαση του νέου άλμπουμ του – Φωτογραφίες TLIFE

Ελένη Φουρέιρα: Με τον Αλμπέρτο Μποτία στην απονομή του diamond album της – Το ευχαριστώ στη μητέρα της Φωτογραφίες TLIFE

Ευρυδίκη Βαλαβάνη στον Αρναούτογλου: «Δεν θέλω να κάνω τα ίδια “λάθη”, γι’ αυτό δεν μιλάω για τη νέα μου σχέση»

Survivor: Ο Θοδωρής Τουρκογεώργος είναι ο τέταρτος υποψήφιος προς αποχώρηση

Ζώδια: Προβλέψεις για σήμερα, Τετάρτη 24 Απριλίου 2024

Γρηγόρης Αρναούτογλου σε Ευρυδίκη Βαλαβάνη: «Έχεις πληγωθεί πάρα πολύ»