Έλλη Κοκκίνου: «Δεν ξέρω γιατί ασχολούνται ακόμα με μένα και τον Διονύση Σχοινά»

11:00 - 09/02/2023

Ένα απόσπασμα από τη συνέντευξη που παραχώρησε η Έλλη Κοκκίνου στην εκπομπή του Θεοχάρη Ιωαννίδη η To άρθρο Έλλη Κοκκίνου: «Δεν ξέρω γιατί ασχολούνται ακόμα με μένα και τον Διονύση Σχοινά» δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε Περισσότερα στο tlife.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Έλλη Κοκκίνου: «Δεν ξέρω γιατί ασχολούνται ακόμα με μένα και τον Διονύση Σχοινά»

Ένα απόσπασμα από τη συνέντευξη που παραχώρησε η Έλλη Κοκκίνου στην εκπομπή του Θεοχάρη Ιωαννίδη, η οποία θα προβληθεί απόψε μέσα από τη συχνότητα του Mega, προβλήθηκε σήμερα στην εκπομπή «Mega Καλημέρα». H Έλλη Κοκκίνου μέσα σε όλα αναφέρθηκε και στον Διονύση Σχοινά τονίζοντας πως δεν καταλαβαίνει τον λόγο που τα Μέσα συνεχίζουν και ασχολούνται […]

Διαβάστε το στο govastileto.gr

Έλλη Κοκκίνου: «Δεν καταλαβαίνω γιατί ασχολούνται ακόμα με εμένα και τον Διονύση Σχοινά»

Η Έλλη Κοκκίνου έδωσε μια συνέντευξη και αναφέρθηκε στη σχέση που είχε πριν από 30 σχεδόν χρόνια με τον Διονύση Σχοινά.

Διαβάστε το στο thebest.gr

Έλλη Κοκκίνου: «Δεν ξέρω γιατί ασχολούνται ακόμα με μένα και τον Διονύση Σχοινά»

Ένα απόσπασμα από τη συνέντευξη που παραχώρησε η Έλλη Κοκκίνου στην εκπομπή του Θεοχάρη Ιωαννίδη η οποία θα προβληθεί απόψε μέσα από τη συχνότητα του Mega, προβλήθηκε σήμερα στην εκπομπή “Mega Καλημέρα”.Ένα απόσπασμα από τη συνέντευξη που παραχώρησε η Έλλη Κοκκίνου στην εκπομπή του Θεοχάρη Ιωαννίδη η οποία θα προβληθεί απόψε μέσα από τη συχνότητα του Mega, προβλήθηκε σήμερα στην εκπομπή “Mega Καλημέρα”.H Έλλη Κοκκίνου μέσα σε όλα αναφέρθηκε και στον Διονύση Σχοινά τονίζοντας πως δεν καταλαβαίνει τον λόγο που τα Μέσα συνεχίζουν και ασχολούνται ακόμα […]

Διαβάστε το στο thecaller.gr

Έλλη Κόκκινου: Δε ξέρω γιατί ασχολούνται ακόμα με μένα και τον Διονύση Σχοινά

Η Έλλη Κοκκίνου σήμερα Πέμπτη 9 Φεβρουαρίου θα βρεθεί στην εκπομπή του Θεοχάρη Ιωαννίδη στο Mega και θα δώσει μια συνέντευξη εφ όλης της ύλης. Ένα απόσπασμαπροβλήθηκε το πρωί στην εκπομπή «Mega Καλημέρα». Η σχέση της με τον Διονύση Σχοινά H Έλλη Κοκκίνου μέσα σε όλα αναφέρθηκε και στον Διονύση Σχοινά τονίζοντας πως δεν καταλαβαίνει […]

Διαβάστε το στο irafina.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ tlife.gr

Χριστόφορος Παπακαλιάτης: Η αποκάλυψη για τον ρόλο του Γιάννη Τσορτέκη στον δεύτερο κύκλο του Maestro

Ανθή Σαλαγκούδη: Η νέα κοινή εμφάνιση με τον Κοσμά Κουμιανό – «Ήρθαμε μαζί με τον σύντροφό μου»

Κώστας Σόμμερ – Βαλεντίνη Παπαδάκη: Έτσι απάντησαν στο ενδεχόμενο ενός τρίτου παιδιού – «Το σκεφτόμασταν έντονα»

Ελένη Μενεγάκη για Δημήτρη Παπανώτα: «Μια φορά να μπεις στην καρδιά μου δεν βγαίνεις ποτέ»

Shay Mitchell: Υιοθέτησε την πιο μοντέρνα version του Y2K makeup look που είναι ιδανικό για την επόμενη βραδινή σου έξοδο

Συνταγή για σαλάτα με πλιγούρι και αβοκάντο