Η Έλλη Κοκκίνου για τον χωρισμό της: «Η παιδοψυχολόγος με συμβούλευσε για αυτήν την διατύπωση»

01:36 - 10/02/2023

Η Έλλη Κοκκίνου ήταν καλεσμένη στο Night Out με τον Θεοχάρη Ιωαννίδη κι απάντησε μεταξύ άλλων για το πως χειρίστηκε […] The post Η Έλλη Κοκκίνου για τον χωρισμό της: «Η παιδοψυχολόγος με συμβούλευσε για αυτήν την διατύπωση» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Η Έλλη Κοκκίνου για τον χωρισμό της: «Είναι δύσκολο να μετακομίζεις και τα κανάλια να σε ακολουθούν στο νέο σου σπίτι»

Στο Night Out με τον Θεοχάρη Ιωαννίδη ήταν καλεσμένη η Έλλη Κοκκίνου και απάντησε μεταξύ άλλων για το πως χειρίστηκε τον χωρισμό της σε σχέση με τον γιο της. Στο Night Out με τον Θεοχάρη Ιωαννίδη ήταν καλεσμένη η Έλλη Κοκκίνου και απάντησε μεταξύ άλλων για το πως χειρίστηκε τον χωρισμό της σε σχέση με τον γιο της. «Όταν χώρισαν οι γονείς μου ήμουν 7 χρονών κι αυτή η ηλικία είναι πιο δύσκολη. Ο Αλέξανδρος δεν ήταν καν 2. Δεν είχε πολλές μνήμες κοινής […]

Διαβάστε το στο thecaller.gr

Έλλη Κοκκίνου: "Η παιδοψυχολόγος με συμβούλευσε για αυτήν την ερώτηση"

"Είναι δύσκολο να μετακομίζεις, να είναι η μεταφορική από κάτω και να είναι δίπλα στην σειρά τα κανάλια και να ακολουθούν το φορτηγό για το που είναι το νέο σου σπίτι"

Διαβάστε το στο patrasevents.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Αλέξανδρος Αντωνόπουλος: «Με τον Μινωτή τα χαλάσαμε πρώτα για τα κληρονομικά και μετά για τα συνδικαλιστικά»

Νεκταρία Γιαννουδάκη: «Είμαστε πολύ προβληματισμένοι απέναντι σε όλα, ζούμε έναν ύπουλο μεσαίωνα»

Survivor – Τζέιμς Καφετζής: «Δεν έχω αποφασίσει αν θέλω να παραμείνω ή να αποχωρήσω»

Παραλία: Μια απρόσμενη σχέση αναπτύσσεται ανάμεσα στον Σήφη και τη Λόρα

Προξενιό της Ιουλίας: Ο Ρήγας αφήνεται ελεύθερος

My Style Rocks – Την «έσβησε» η Ζέτα Θεοδωροπούλου: «Μάθε να σέβεσαι! Μια εβδομάδα μου, η ζωή σου όλη»