Αναστασιάδης: Θα είμαι παρών πάντα διακριτικά

10:36 - 12/02/2023

Ο Νίκος Αναστασιάδης δήλωσε παρών κατά την διάρκεια της άσκησης του εκλογικού του δικαιώματος στη Λεμεσό.

Διαβάστε Περισσότερα στο in.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Κύπρος - Νίκος Αναστασιάδης: «Θα είμαι παρών, πάντοτε διακριτικά»

Κύπρος - Νίκος Αναστασιάδης: «Η πλειοψηφία αποφασίζει και η μειοψηφία σέβεται»Περισσότερα...

Διαβάστε το στο NewsBomb

Αναστασιάδης για προεδρικές εκλογές στην Κύπρο: Θα είμαι παρών, πάντοτε διακριτικά

Το εκλογικό του δικαίωμα για τον δεύτερο γύρο των προεδρικών εκλογών στην Κύπρο άσκησε στο Λανίτειο Λύκειο, Κέντρο Α’, στη Λεμεσό ο Νίκος Αναστασιάδης, συνοδευόμενος από τη σύζυγό του Άντρη και τα εγγόνια τους. Σε δηλώσεις του στα ΜΜΕ και ερωτηθείς αν θα βρίσκεται στο πλευρό του όποιου εκλεγεί Πρόεδρος της Δημοκρατίας, είπε: «αυτό είναι το καθήκον του καθενός από μας. Σήμερα, ο λαός αποφασίζει ποιος θα είναι ο επόμενος Πρόεδρος. Θα πρέπει να τον περιβάλουμε, όποιος και αν είναι, και με αγάπη και με εμπιστοσύνη και όπου ο καθένας μπορεί να συμβάλει έτσι ώστε να επιτύχει στο έργο του. Αυτό είναι το καθήκον μας. Και αν είναι κάτι που θέλω είναι να επαναλάβω αυτό που υπαγορεύουν οι κανό

Διαβάστε το στο Newsbeast.gr

Αναστασιάδης: «Θα είμαι παρών, πάντοτε διακριτικά - η πλειοψηφία αποφασίζει και η μειοψηφία σέβεται»

Αναστασιάδης: «Θα είμαι παρών, πάντοτε διακριτικά - η πλειοψηφία αποφασίζει και η μειοψηφία σέβεται» ekomninou Sun, 12/02/2023 - 12:30

Διαβάστε το στο sofokleousin.gr

Εκλογές στην Κύπρο – Αναστασιάδης: Θα είμαι παρών, πάντοτε διακριτικά – Ο λαός αποφασίζει

Το μήνυμα ότι θα είναι παρών, πάντοτε διακριτικά, και οι παρεμβάσεις του θα είναι προς τη θετική και όχι την αρνητική κατεύθυνση έστειλε ο πρόεδρος της Κυπριακής Δημοκρατίας Νίκος Αναστασιάδης,…Περισσότερα...

Διαβάστε το στο Cnn.gr

Αναστασιάδης για τις κυπριακές εκλογές: Θα είμαι παρών, πάντοτε διακριτικά

«Η πλειοψηφία αποφασίζει και η μειοψηφία σέβεται»

Διαβάστε το στο news.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ in.gr

Η δημοκρατία (και οι εκλογές) είναι ακριβό σπορ

Ρίνγκ

Τα μυστικά και οι παγίδες των νέων φοροδηλώσεων

Κατακόρυφη η αύξηση στρατιωτικών δαπανών

Επιχείρηση ελέγχου των ανοιχτών μετώπων

Οι τρεις σωματοφύλακες και η «κομμουνιστική συνωμοσία» του Στρασβούργου