Ρουμελιώτη: «Έκανα εξωσωματική, αλλά δεν στάθηκα τυχερή- Ξεκίνησα ψυχοθεραπεία όταν έχασα τη μητέρα μου»

23:32 - 13/02/2023

Στην κάμερα της εκπομπής «Δύο στη 1» μίλησε η ηθοποιός Ευδοκία Ρουμελιώτη και μεταξύ άλλων αναφέρθηκε στην όμορφη οικογένεια που έχει δημιουργήσει με τον σύζυγό της, Νικηφόρο Χαραγικώνη.Στην κάμερα της εκπομπής «Δύο στη 1» μίλησε η ηθοποιός Ευδοκία Ρουμελιώτη και μεταξύ άλλων αναφέρθηκε στην όμορφη οικογένεια που έχει δημιουργήσει με τον σύζυγό της, Νικηφόρο Χαραγικώνη.«Στην πορεία μου βάζω πρώτα τη ζωή μου και μετά την τέχνη μου. Μου αρέσει πάρα πολύ η δουλειά που κάνω, με εκφράζει η τέχνη μου, αλλά μέχρι […]

Διαβάστε Περισσότερα στο thecaller.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Ευδοκία Ρουμελιώτη: «Έκανα εξωσωματική, αλλά δεν ήμουν τυχερή. Τώρα συνειδητοποιώ ότι η οικογένειά μας θα είναι αυτή»

Μία συνέντευξη εφ΄όλης της ύλης παραχώρησε η Ευδοκία Ρουμελιώτη στην εκπομπή «Δύο στη 1». Η γνωστή ηθοποιός μίλησε ανοιχτά για την οικογένειά της και τη σχέση με τον σύζυγό της ενώ δε δίστασε να μιλήσει και για την περίοδο που προσπαθούσε να αποκτήσει παιδί. Ειδικότερα, η Ευδοκία Ρουμελιώτη αποκάλυψε πως στο παρελθόν έχει κάνει εξωσωματική […] The post Ευδοκία Ρουμελιώτη: «Έκανα εξωσωματική, αλλά δεν ήμουν τυχερή. Τώρα συνειδητοποιώ ότι η οικογένειά μας θα είναι αυτή» appeared first on NewSide.gr.

Διαβάστε το στο Newside.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ thecaller.gr

Αφρικανική σκόνη: Σε «πορτοκαλί πολιορκία» η χώρα – Πότε υποχωρεί, πού θα βρέξει

Κωνσταντάρας: «Τώρα το θυμήθηκε η Σταματίνα ότι ο Παπανώτας ήταν προσβλητικός;»

Χουάνκαρ: «Θα “πεθάνουμε” στο γήπεδο για τους τρεις βαθμούς κόντρα στην ΑΕΚ»

Γιώργος Λιάγκας: «Ακούω ότι θα κάνει πρόταση ο Acun στην Μενεγάκη, δεν ντρέπονται αυτοί που τα γράφουν;»

Κωνσταντίνος Μπογδάνος-Σκληρή απάντηση στον Άγγελο Βουράκη για την απόλυση από τον ΣΚΑΪ: «Υπερασπίζεται τον στάβλο του»

Δημήτρης Πανόπουλος: «Ο Δημήτρης Παπανώτας έχει στηρίξει το MeToo αλλά η δήλωσή του ήταν προβληματική»