Χρήστος Δάντης: Το πρώτο δημόσιο μήνυμα του τραγουδιστή μετά το ατύχημα

19:40 - 15/02/2023

Ένα ατύχημα είχε ο Χρήστος Δάντης στη Θεσσαλονίκη, όπως αποκάλυψε με ανάρτησή της στα social media, To άρθρο Χρήστος Δάντης: Το πρώτο δημόσιο μήνυμα του τραγουδιστή μετά το ατύχημα δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε Περισσότερα στο tlife.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Το πρώτο δημόσιο μήνυμα του Χρήστου Δάντη μετά το ατύχημα

Ένα ατύχημα είχε ο Χρήστος Δάντης στη Θεσσαλονίκη, όπως αποκάλυψε με ανάρτησή της στα social media, η σύντροφος...

Διαβάστε το στο Zougla

Το πρώτο δημόσιο μήνυμα του Χρήστου Δάντη μετά το ατύχημα

Ένα ατύχημα είχε ο Χρήστος Δάντης στη Θεσσαλονίκη, όπως αποκάλυψε με ανάρτησή της στα social media, η σύντροφος του Ασημίνα Χατζηανδρέου. Πιο συγκεκριμένα, κατά την προετοιμασία της νέας του εμφάνισης, ο τραγουδιστής βυθίστηκε σε μια αυτοσχέδια τάφρο και χτύπησε στα πλευρά του. Όπως ήταν επόμενο η είδηση αυτή ανησύχησε αρκετά τους θαυμαστές του. Ο Χρήστος […]

Διαβάστε το στο govastileto.gr

Χρήστος Δάντης: Το πρώτο του μήνυμα μετά το ατύχημα

Ένα ατύχημα είχε ο Χρήστος Δάντης τα ξημερώματα της Τετάρτης 15 Φεβρουαρίου με αποτέλεσμα να αναγκαστεί να αναβάλλει προγραμματισμένη του εμφάνιση. Το περιστατικό έγινε γνωστό μέσα από το προφίλ στο Instagram της συντρόφου του Ασημίνας Χατζηανδρέου, η οποία έγραψε: «Εκ μέρους του συντρόφου μου, Χρήστου Δάντη, ζητούμε συγγνώμη που αναβάλλεται η σημερινή του εμφάνιση λόγω […] The post Χρήστος Δάντης: Το πρώτο του μήνυμα μετά το ατύχημα appeared first on OK! Magazine.

Διαβάστε το στο okmag.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ tlife.gr

Ελένη Φουρέιρα: Με τον Αλμπέρτο Μποτία στην απονομή του diamond album της – Το ευχαριστώ στη μητέρα της Φωτογραφίες TLIFE

Ευρυδίκη Βαλαβάνη στον Αρναούτογλου: «Δεν θέλω να κάνω τα ίδια “λάθη”, γι’ αυτό δεν μιλάω για τη νέα μου σχέση»

Survivor: Ο Θοδωρής Τουρκογεώργος είναι ο τέταρτος υποψήφιος προς αποχώρηση

Γιάννης Καλλιάνος: Η Ματίνα Παγώνη απαντά για την περιπέτεια του πατέρα του στο νοσοκομείο

Ποσειδώνας Γιαννόπουλος: «Μου έβριζαν τη μάνα χωρίς να ξέρουν ότι την είχα αποχαιρετήσει πριν έναν χρόνο»

Αλέξης Κούγιας για Εύη Βατίδου: «Έδωσε το 25% σε πέντε δικηγόρους για να πάρουν την περιουσία των παιδιών μας»