Νικήτας Κακλαμάνης: «Κλονίστηκε η εμπιστοσύνη μου στην ηγεσία της Δικαιοσύνης»

13:14 - 16/02/2023

Ο Νικήτας Κακλαμάνης, εξέφρασε τον έντονο προβληματισμό του για την απόφαση της Ολομέλειας του Αρείου Πάγου για τα κόκκινα δάνεια κι όχι μόνο για  την πρωτοφανή ταχύτητα που έγινε αυτό. «Είμαι ένας άνθρωπος που σέβομαι τη Δικαιοσύνη. Δεν αποδέχομαι αλά καρτ τις αποφάσεις της, αλλά πρέπει να σας πω ότι αυτή η απόφαση του Αρείου […] The post Νικήτας Κακλαμάνης: «Κλονίστηκε η εμπιστοσύνη μου στην ηγεσία της Δικαιοσύνης» appeared first on Militaire.gr.

Διαβάστε Περισσότερα στο militaire.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Καρφιά Κακλαμάνη για την απόφαση του Αρείου Πάγου: Έχει κλονιστεί η εμπιστοσύνη μου στη Δικαιοσύνη

Απέναντι στην απόφαση της Ολομέλειας του Αρείου Πάγου, η οποία επιτρέπει στους servicers να προχωρούν σε πλειστηριασμούς, τάσσεται ανοιχτά ο Νικήτας Κακλαμάνης, τονίζοντας την πρωτοφανή ταχύτητα που έγινε αυτό. «Είμαι ένας άνθρωπος που σέβομαι τη Δικαιοσύνη. Δεν αποδέχομαι αλά καρτ τις αποφάσεις της, αλλά πρέπει να σας πω ότι αυτή η απόφαση του Αρείου Πάγου […] Καρφιά Κακλαμάνη για την απόφαση του Αρείου Πάγου: Έχει κλονιστεί η εμπιστοσύνη μου στη Δικαιοσύνη - olympia

Διαβάστε το στο olympia.gr

Νικήτας Κακλαμάνης για Άρειο Πάγο και πλειστηριασμούς: «Έχει κλονιστεί η εμπιστοσύνη μου στην ηγεσία της Δικαιοσύνης»

Ο Νικήτας Κακλαμάνης χαρακτήρισε «πρωτοφανή» την ταχύτητα έκδοσης της απόφασης - «Στην ουσία έχουν χαριστεί με αυτή την απόφαση 58 δισ.» χάριν των funds Παντελής Λαμψιώτης για το sportime.gr.

Διαβάστε το στο sportime.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ militaire.gr

Το Ισραήλ ετοιμάζεται για την επιχείρηση στη Ράφα

Κόσοβο: Απέτυχε η προσπάθεια απομάκρυνσης 4 δημάρχων ,φιάσκο με το δημοψήφισμα

Στην «κόψη του ξυραφιού» η Μέση Ανατολή-Γιάννης Χουβαρδάς

«Δείξαμε την ισχύ μας στο Ισραήλ», δηλώνει Ανώτατος Ηγέτης του Ιράν Χαμενεΐ

Ελληνοτουρκικά: Μέχρι τέλους κι όπου βγει η «στρατηγική» της κυβέρνησης! Νέος κύκλος ΜΟΕ στην Αθήνα

Η Χαμάς «έκοψε» το ταξίδι Ερντογάν στις ΗΠΑ