Χριστίνα Σάλτη για Ανδρομάχη: «Συγκριθήκαμε, θα δει που θα τη βγάλει όλο αυτό»

11:14 - 20/02/2023

Η Χριστίνα Σάλτη έδωσε για πρώτη φορά τη δική της απάντηση στη διαμάχη που έχει προκύψει τις τελευταίες ημέρες με […] The post Χριστίνα Σάλτη για Ανδρομάχη: «Συγκριθήκαμε, θα δει που θα τη βγάλει όλο αυτό» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Χριστίνα Σάλτη για Ανδρομάχη: Εγώ αν το είχα κάνει, θα σκεφτόμουν στο μυαλό μου ότι κάτι έχω κάνει λάθος

Η κόντρα που έχει προκύψει τις τελευταίες ημέρες σχετικά με τα πνευματικά δικαιώματα του τραγουδιού «Παράλληλη Αγάπη», συνεχίζεται με τη Χριστίνα Σάλτη να δίνει τη δική της απάντηση.Η κόντρα που έχει προκύψει τις τελευταίες ημέρες σχετικά με τα πνευματικά δικαιώματα του τραγουδιού «Παράλληλη Αγάπη», συνεχίζεται με τη Χριστίνα Σάλτη να δίνει τη δική της απάντηση.Η γνωστή τραγουδίστρια μίλησε στο Breakfast@Star και ξεκαθάρισε τη θέση της ως προς την κίνηση της Ανδρομάχης να κυκλοφορήσει το συγκεκριμένο τραγούδι την ίδια ακριβώς περίοδο που και […]

Διαβάστε το στο thecaller.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»