Ναταλία Τσαλίκη: Η αντίδρασή της σε ερώτηση για τις δηλώσεις Φιλιππίδη για Μπέζο

08:50 - 21/02/2023

Για τον σύζυγό της, Γιάννη Μπέζο, απάντησε η Ναταλία Τσαλίκη. Η ηθοποιός, ωστόσο, δεν θέλησε να σχολιάσει τα όσα είπε […] The post Ναταλία Τσαλίκη: Η αντίδρασή της σε ερώτηση για τις δηλώσεις Φιλιππίδη για Μπέζο appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Πώς αντέδρασε η Ναταλία Τσαλίκη σε ερώτηση για τον Πέτρο Φιλιππίδη;

Στις κάμερες των τηλεοπτικών εκπομπών μίλησε η Ναταλία Τσαλίκη το βράδυ της Δευτέρας, η οποία ρωτήθηκε μεταξύ άλλων για τις πρόσφατες δηλώσεις του Πέτρου Φιλιππίδη για τον σύζυγό της, Γιάννη Μπέζο. «Όπως χρόνια πολλά γνωρίζετε κι εγώ πηγαίνω στις πρεμιέρες του κι εκείνος στις δικές μου, όταν δεν παίζουμε. Και είναι φυσικό όταν ζουν κάποιοι […]

Διαβάστε το στο govastileto.gr

Ναταλία Τσαλίκη: Η αντίδρασή της on camera σε ερώτηση για τον Πέτρο Φιλιππίδη

Η Ναταλία Τσαλίκη το βράδυ της Δευτέρας 21/2 βρέθηκε στην επίσημη πρεμιέρα της παράστασης ο «Επισκέπτης» στο To άρθρο Ναταλία Τσαλίκη: Η αντίδρασή της on camera σε ερώτηση για τον Πέτρο Φιλιππίδη δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε το στο tlife.gr

Ναταλία Τσαλίκη: Πώς σχολίασε τη δήλωση του Πέτρου Φιλιππίδη για τον Γιάννη Μπέζο

Μια σπάνια εμφάνιση έκανε η Ναταλία Τσαλίκη το βράδυ της Δευτέρας. Η ηθοποιός και σύζυγος του Γιάννη Μπέζου βρέθηκε στο Ίδρυμα Μιχάλης Κακογιάννης και στην επίσημη πρεμιέρα του έργου »Ο Επισκέπτης». Η ίδια μίλησε στις κάμερες των τηλεοπτικών εκπομπών. Όταν ρωτήθηκε για τα όσα είπε για τον σύζυγό της ο Πέτρος Φιλιππίδης, κατά τη διάρκεια […] The post Ναταλία Τσαλίκη: Πώς σχολίασε τη δήλωση του Πέτρου Φιλιππίδη για τον Γιάννη Μπέζο appeared first on OK! Magazine.

Διαβάστε το στο okmag.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»