Χρύσπα: «Την περίοδο της βουλιμίας είχα κενά μνήμης, θυμάμαι όμως μια μαυρίλα»

14:32 - 21/02/2023

Στην εκπομπή «Ελένη» και τον Κωνσταντίνο Αρκά έδωσε συνέντευξη η Χρύσπα. Η τραγουδίστρια μίλησε, μεταξύ άλλων, και για την περίοδο […] The post Χρύσπα: «Την περίοδο της βουλιμίας είχα κενά μνήμης, θυμάμαι όμως μια μαυρίλα» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Χρύσπα για το πρόβλημα που είχε με τη βουλιμία: Έχω κάποια κενά μνήμης, θυμάμαι μια μαυρίλα

«Έκανα κακό στον εαυτό μου, το χειρότερο είναι το ψυχολογικό κομμάτι» συμπλήρωσε

Διαβάστε το στο ProtoThema.gr

Χρύσπα: Την περίοδο της βουλιμίας έκανα κακό στον εαυτό μου

Η αγαπημένη τραγουδίστρια Χρύσπα ξανασυστήνεται με το ολοκαίνουργιο τραγούδι της «Μυστικά σαγαπώ», ενώ θυμάται και τη δύσκολη περίοδο που αντιμετώπισε με τη βουλιμία. «Το καινούργιο μου τραγούδι λέγεται ‘Μυστικά σαγαπώ’ σε στίχους και μουσική δική μου. Με το νέο μου τραγούδι θεώρησα να δείξω στον κόσμο και αυτή την πλευρά μου και να ξανασυστηθώ», είπε ... Περισσότερα To άρθρο Χρύσπα: Την περίοδο της βουλιμίας έκανα κακό στον εαυτό μου δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε το στο Newsit

Χρύσπα: «Την περίοδο της βουλιμίας είχα κενά μνήμης, θυμάμαι όμως μια μαυρίλα»

Για την περίοδο της βουλιμίας μίλησε η Χρύσπα στην εκπομπή «Ελένη» και τον Κωνσταντίνο Αρκά.Για την περίοδο της βουλιμίας μίλησε η Χρύσπα στην εκπομπή «Ελένη» και τον Κωνσταντίνο Αρκά.«Να έχει ανοίξει η αγορά της δουλειάς μου και να γράφουν ότι σταμάτησα το τραγούδι για να γίνω ταβερνιάρισσα. Η ταβέρνα στην Αίγινα υπάρχει εδώ και 15 χρόνια, δεν ασχολήθηκα τώρα. Είναι τιμή μου και καμάρι μου να δουλεύω στην ταβέρνα […]

Διαβάστε το στο thecaller.gr

Χρύσπα: «Την περίοδο της βουλιμίας είχα κενά μνήμης – Θυμάμαι όμως μια μαυρίλα»

Η Χρύσπα μίλησε για το νέο της τραγούδι, τη σχέση με το σύζυγό της και τη βουλιμία με την οποία ήρθε αντιμέτωπη στο παρελθόν.

Διαβάστε το στο neolaia.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»