Κατερίνα Στικούδη: Εγώ τα κιλά των εορτών τα έχασα – Εσύ θα πας στον οφθαλμίατρο;

05:20 - 22/02/2023

Για άλλη μία φορά η Κατερίνα Στικούδη κλήθηκε να απαντήσει στα σχόλια, τα οποία της κάνουν και τη ρωτούν εάν είναι έγκυος. Η εντυπωσιακή τραγουδίστρια μέσα από τα social media της απαντάει σε όσους της μιλούν για τα παραπάνω κιλά και κάνουν και πιο προσωπικές ερωτήσεις. Αυτή τη φορά μέσα από το Tik Tok ανέβασε βίντεο, όπου ενημερώνει τους «καλοθελητές» για την απώλεια των κιλών της και ξεκαθάρισε για άλλη μια φορά πως δεν είναι έγκυος. «Εγώ τα κιλά των εορτών τα έχασα. Εσύ θα πας στον οφθαλμίατρο; Δεν είμαι έγκυος», αναφέρει στο βίντεο της.

Διαβάστε Περισσότερα στο Newsbeast.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Κατερίνα Στικούδη: Νέο ξέσπασμα από την τραγουδίστρια - «Δεν είμαι έγκυος, θα πας στον οφθαλμίατρο;»

Δείτε το βίντεο με την απάντησή της σε όσους σχολιάζουν τα κιλά της

Διαβάστε το στο ProtoThema.gr

Η Κατερίνα Στικούδη απαντά για τις φήμες εγκυμοσύνης: «Εσύ θα πας στον οφθαλμίατρο;»

Σε ένα νέο ξέσπασμα προχώρησε η Κατερίνα Στικούδη μέσα από τον προσωπικό της λογαριασμό στο Tik Tok...

Διαβάστε το στο Zougla

Η Κατερίνα Στικούδη απαντά για τις φήμες εγκυμοσύνης: «Εσύ θα πας στον οφθαλμίατρο;»

Σε ένα νέο ξέσπασμα προχώρησε η Κατερίνα Στικούδη μέσα από τον προσωπικό της λογαριασμό στο Tik Tok. Η γνωστή τραγουδίστρια, το τελευταίο διάστημα δέχεται αρκετά σχόλια για τα κιλά της, με πολλούς από τους διαδικτυακούς της φίλους να την ρωτούν συνεχώς αν είναι έγκυος. Η Κατερίνα Στικούδη, θέλοντας να δώσει ένα οριστικό τέλος στα εν […]

Διαβάστε το στο govastileto.gr

Κατερίνα Στικούδη: Νέο ξέσπασμα της τραγουδίστριας – «Δεν είμαι έγκυος, θα πας στον οφθαλμίατρο;»

Η Κατερίνα Στικούδη δέχεται σχόλια για τα κιλά της, όπως έχει δημοσιοποιήσει σε αναρτήσεις της στα social media.Η Κατερίνα Στικούδη δέχεται σχόλια για τα κιλά της, όπως έχει δημοσιοποιήσει σε αναρτήσεις της στα social media.Η τραγουδίστρια επανήλθε με νέο βίντεο, αυτή τη φορά στο TikTok και απευθύνεται ξανά σε εκείνους που τη σχολιάζουν για την εξωτερική της εμφάνιση. Πολλοί μάλιστα τη ρωτούν αν είναι έγκυος και δεν είναι η πρώτη φορά που […]

Διαβάστε το στο thecaller.gr

Έξαλλη η Κατερίνα Στικούδη: “Δεν είμαι έγκυος, εσύ θα πας στον οφθαλμίατρο;”

Η Κατερίνα Στικούδη δέχεται το τελευταίο διάστημα σχόλια για τα κιλά της, με αρκετούς διαδικτυακούς της φίλους να τη ρωτούν αν είναι έγκυος. Η τραγουδίστρια θέλησε να ξεκαθαρίσει την κατάσταση και ανέβασε ένα βίντεο στον προσωπικό της λογαριασμό στο Tik Tok στο οποίο δεν μπόρεσε να κρύψει τον εκνευρισμό της. “Εγώ τα κιλά των εορτών […] The post Έξαλλη η Κατερίνα Στικούδη: “Δεν είμαι έγκυος, εσύ θα πας στον οφθαλμίατρο;” appeared first on InStyle.

Διαβάστε το στο instyle.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ Newsbeast.gr

Dj Valentino για Ελένη Μενεγάκη: «Όταν βάζεις νερό στο κρασί σου, γίνεται νερόκρασο και δεν πετυχαίνει»

Ο Γιώργος Λιάγκας διέψευσε το ρεπορτάζ της Κατερίνας Καινούργιου – «Έπρεπε να κάνει ghosting» λέει ο Ετεοκλής Παύλου

Νέα ανάρτηση Καλλιάνου: Άδωνι, δεν τα βάζω μαζί σου – Όσο ο πατέρας μου έσβηνε, έψαχναν να βρουν αν πληροί τα κριτήρια για ΜΕΘ

Αυτό το βίντεο «έκαψε» τους «εγκεφάλους» στη δολοφονία Λυγγερίδη – Ντυμένοι Άγιοι Βασίληδες έδωσαν το πρόσταγμα για επίθεση

Η Ματίνα Παγώνη απαντά στον Γιάννη Καλλιάνο: «Υπάρχουν κριτήρια, για να μπει στη ΜΕΘ και να διασωληνωθεί ένας ασθενής»

Stoiximan Super League: Φαβορί για το πρωτάθλημα η ΑΕΚ – Βαθμολογία και πρόγραμμα