Ο Γιώργος Χριστοδούλου αποκαλύπτει για τον Σασμό: «Ο Σταύρος θα βγει από τη μέση»

10:16 - 23/02/2023

Συνέντευξη στην κάμερα του Happy Day παραχώρησε ο Γιώργος Χριστοδούλου. Ο γνωστός ηθοποιός, που φέτος μοιράζει τις υποχρεώσεις του ανάμεσα […] The post Ο Γιώργος Χριστοδούλου αποκαλύπτει για τον Σασμό: «Ο Σταύρος θα βγει από τη μέση» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Ο Γιώργος Χριστοδούλου αποκαλύπτει για τον Σασμό: «Ο Σταύρος θα βγει από τη μέση»

Συνέντευξη στην κάμερα του Happy Day παραχώρησε ο Γιώργος Χριστοδούλου. Ο γνωστός ηθοποιός που φέτος μοιράζει τις υποχρεώσεις του ανάμεσα στον «Σασμό» και την παράσταση «Ο Συνεργός», μίλησε στην Όλγα Λαφαζάνη και μεταξύ άλλων, αποκάλυψε τις εξελίξεις στη συνέχεια της δημοφιλούς σειράς του Alpha. «Ο Σταύρος, αφελώς κατά τη γνώμη μου, επένδυσε σε μία σχέση […]

Διαβάστε το στο govastileto.gr

Σασμός: Η αποκάλυψη του Γιώργου Χριστοδούλου – «Ο Σταύρος θα βγει από τη μέση»

Αποκάλυψη για τις εξελίξεις στη συνέχεια της δημοφιλούς σειράς του Alpha «Σασμός» έκανε ο Γιώργος Χριστοδούλου, στην κάμερα του Happy Day.Αποκάλυψη για τις εξελίξεις στη συνέχεια της δημοφιλούς σειράς του Alpha «Σασμός» έκανε ο Γιώργος Χριστοδούλου, στην κάμερα του Happy Day.«Ο Σταύρος, αφελώς κατά τη γνώμη μου, επένδυσε σε μία σχέση που δεν ήταν αμφίδρομη κι αυτό μπορούσε να το καταλάβει από την αρχή. Αν τα έβαζα στη ζυγαριά, θεωρώ ότι του έχει στοιχίσει περισσότερο […]

Διαβάστε το στο thecaller.gr

Σασμός – Ο Γιώργος Χριστοδούλου δίνει spoiler: «Ο Σταύρος θα βγει από τη μέση»

Ο Γιώργος Χριστοδούλου παραχώρησε μια αποκαλυπτική συνέντευξη στην κάμερα της εκπομπής Happy Day και στην δημοσιογράφο, To άρθρο Σασμός – Ο Γιώργος Χριστοδούλου δίνει spoiler: «Ο Σταύρος θα βγει από τη μέση» δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε το στο tlife.gr

Γιώργος Χριστοδούλου: "Ο Σταύρος θα βγει από τη μέση"

Αποκαλύπτει για τον Σασμό

Διαβάστε το στο patrasevents.gr

Σασμός – Γιώργος Χριστοδούλου: «Ο Σταύρος θα βγει από την μέση»

Ο αγαπημένος ηθοποιός, Γιώργος Χριστοδούλου, μιλά στο «Happy Day» και αποκαλύπτει τα πάντα για τη συνέχεια της σειράς «Σασμός»! The post Σασμός – Γιώργος Χριστοδούλου: «Ο Σταύρος θα βγει από την μέση» appeared first on Youfly.

Διαβάστε το στο youfly.com
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»