Τζόυς Ευείδη: «Εκείνο το βράδυ έχασα 23 κιλά, έλιωσα στον ιδρώτα από τη ντροπή»

17:00 - 23/02/2023

Μία συνέντευξη εφ’ όλης της ύλης παραχώρησε η Τζόυς Ευείδη στο περιοδικό Λοιπόν. Η γνωστή ηθοποιός μίλησε στον δημοσιογράφο Ανδρέα […] The post Τζόυς Ευείδη: «Εκείνο το βράδυ έχασα 23 κιλά, έλιωσα στον ιδρώτα από τη ντροπή» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Τζόυς Ευείδη: «Εκείνο το βράδυ έχασα 23 κιλά, έλιωσα στον ιδρώτα από τη ντροπή»

Μία συνέντευξη εφ’ όλης της ύλης παραχώρησε η Τζόυς Ευείδη στο περιοδικό Λοιπόν. Η γνωστή ηθοποιός μίλησε στον δημοσιογράφο Ανδρέα Θεοδώρου και μεταξύ άλλων αναφέρθηκε στο χειρότρο περιστατικό που της έχει συμβεί επί σκηνής και τον τρόπο που προσπάθησε να το καλύψει.Μία συνέντευξη εφ’ όλης της ύλης παραχώρησε η Τζόυς Ευείδη στο περιοδικό Λοιπόν. Η γνωστή ηθοποιός μίλησε στον δημοσιογράφο Ανδρέα Θεοδώρου και μεταξύ άλλων αναφέρθηκε στο χειρότρο περιστατικό που της έχει συμβεί επί σκηνής και τον τρόπο που προσπάθησε να το καλύψει.Έχετε συνηθίσει τα απρόοπτα στη σκηνή; Προσπαθώ να είμαι ψύχραιμη, γι’ αυτό και το […]

Διαβάστε το στο thecaller.gr

Τζόυς Ευείδη: «Εκείνο το βράδυ έχασα 23 κιλά, έλιωσα στον ιδρώτα από τη ντροπή»

«Όλοι μας ρωτούσαν πού το σκεφτήκατε αυτό το φινάλε»

Διαβάστε το στο news.gr

Τζόυς Ευείδη: "Εκείνο το βράδυ έχασα 23 κιλά, έλιωσα στον ιδρώτα από τη ντροπή"

"Όλοι μας ρωτούσαν πού το σκεφτήκατε αυτό το φινάλε"

Διαβάστε το στο patrasevents.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»