Νίκος Κοκλώνης: Οι επιχειρήσεις μου έχουν ελεγχθεί, χωρίς ποτέ να μου καταλογιστεί οτιδήποτε παράνομο

18:22 - 23/02/2023

Απάντηση στις πληροφορίες ότι είναι αυτός ο γνωστός παραγωγός και παρουσιαστής τηλεοπτικών εκπομπών, που έπεσε στα «δίχτυα» της Αρχής για το Ξέπλυμα Βρώμικου Χρήματος, έχοντας πρωταγωνιστήσει σε απάτες, που ζημίωσαν το Δημόσιο κατά 22 εκατ. ευρώ, δίνει με ανακοίνωσή του ο Νίκος Κοκλώνης. Στην απάντησή του για το δημοσίευμα της ιστοσελίδας «Documento», που αναφέρει το όνομά του, […]

Διαβάστε Περισσότερα στο lamianow.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Νίκος Κοκλώνης: Οι επιχειρήσεις μου έχουν ελεγχθεί – Ποτέ δεν μου έχει καταλογιστεί οτιδήποτε παράνομο

Ο Νίκος Κοκλώνης απάντησε μέσα από ανάρτησή του στο Instagram σε δημοσίευμα που τον εμπλέκει στην υπόθεση που ερευνά η Αρχή για το Ξέπλυμα Μαύρου Χρήματος, που είδε σήμερα το φως της δημοσιότητας. «Δεν θα επιτρέψω σε κανέναν να διαβάλλει εμένα και τις εταιρείες μου, που απασχολούν εκατοντάδες έντιμους εργαζόμενους…», αναφέρει μεταξύ άλλων. Στην απάντησή του […] Το άρθρο Νίκος Κοκλώνης: Οι επιχειρήσεις μου έχουν ελεγχθεί – Ποτέ δεν μου έχει καταλογιστεί οτιδήποτε παράνομο εμφανίστηκε πρώτα στο Ελεύθερος Τύπος.

Διαβάστε το στο eleftherostypos.gr

Νίκος Κοκλώνης – Η απάντηση: Ποτέ δεν μου έχει καταλογιστεί οτιδήποτε παράνομο

  Η απάντηση Κοκλώνη: Ποτέ δεν μου έχει καταλογιστεί οτιδήποτε παράνομο «Δεν θα επιτρέψω σε κανέναν να διαβάλει εμένα και τις εταιρείες μου». Όσα απαντά ο Νίκος Κοκλώνης στο πόρισμα της Αρχής για ξέπλυμα χρήματος. Ο Νίκος Κοκλώνης απάντησε μέσα από ανάρτησή του στο Instagram σε δημοσίευμα που τον εμπλέκει στην υπόθεση που ερευνά η […] Νίκος Κοκλώνης – Η απάντηση: Ποτέ δεν μου έχει καταλογιστεί οτιδήποτε παράνομο - olympia

Διαβάστε το στο olympia.gr

Κοκλώνης:Επανειλημμένοι έλεγχοι στις επιχειρήσεις μου – Δεν μου έχει καταλογιστεί οτιδήποτε παράνομο

Ανακοίνωση- απάντηση σε δημοσιεύματα που τον εμπλέκουν σε οικονομικές απάτες που ζημίωσαν το Δημόσιο κατά 22 εκατ. ευρώ, εξέδωσε ο Νίκος Κοκλώνης

Διαβάστε το στο fosonline.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ lamianow.gr

«Θρυλικό» break στην Βαρκελώνη

Λαμία : “Που πήγαν 16.5 εκατομμύρια ευρώ;” – διαχειριστικό έλεγχο για την προηγούμενη δημοτική αρχή ανακοίνωσε ο Πανουργιάς Παπαϊωάννου (Βίντεο)

Βασίλης Γραμμένος για την επίθεση στη Βουλή: «Δεν πρόλαβα να αντιδράσω ούτε να μιλήσω»

Στα ύψη η τιμή των πρώιμων κερασιών από το Φραντζή / Τι λέει ο Πρόεδρος των παραγωγών – BINTEO

Στα ύψη η ενδοοικογενειακή βία στην Εύβοια: Μόνο στη Χαλκίδα σημειώθηκαν 22 περιστατικά – ΒΙΝΤΕΟ

Τσικνής: “Θα έπρεπε να είναι εκτός πινάκων ο Κατσικογιάννης – Μας γυρίζει στα πέτρινα χρόνια η σημερινή διαιτησία”