Γιώργος Χριστοδούλου: Και οι άνδρες είναι θύματα της πατριαρχίας με έναν τρόπο

21:56 - 25/02/2023

“Εγώ και ο αδελφός μου, σαν αγόρια, μπορεί να ακούσαμε άλλα πράγματα” υπογραμμίζει ο Γιώργος Χριστοδούλου. Τόσο για την επιτυχημένη σειρά του Alpha Σασμός όσο και για την σχέση με τους δυο γιους του μίλησε από καρδιάς ο Γιώργος Χριστοδούλου στη συνέντευξη που παραχώρησε στην κάμερα της εκπομπής “καλύτερα δε γίνεται” και την δημοσιογράφο Ναταλία Αργυράκη ... Περισσότερα To άρθρο Γιώργος Χριστοδούλου: Και οι άνδρες είναι θύματα της πατριαρχίας με έναν τρόπο δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε Περισσότερα στο Newsit
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Γιώργος Χριστοδούλου: Και οι άνδρες είναι θύματα της πατριαρχίας γιατί πρέπει να ανταποκριθούν σε ένα συγκεκριμένο πρότυπο

Τι είπε για το ρόλο που υποδύεται στον «Σασμό»

Διαβάστε το στο Παραπολιτικά

Σασμός – Γιώργος Χριστοδούλου: Ο Σταύρος είναι ένας χαρακτήρας που σχεδόν από γραφής ήταν αρνητικός

Για τον Σταύρο που υποδύεται στον Σασμό μίλησε ο Γιώργος Χριστοδούλου στην κάμερα της εκπομπής «Καλύτερα δε γίνεται» και την δημοσιογράφο Ναταλία Αργυράκη. «Καταλαβαίνω όλα τα αισθήματα του κόσμου για τον Σταύρο στον Σασμό. Είναι ένας χαρακτήρας που σχεδόν από γραφής ήταν αρνητικός, ακόμα και όταν ήταν θετικός προς την Αργυρώ, γιατί πολύ απλά ήταν ένα εμπόδιο που μπήκε ξαφνικά στη μέση και λειτουργούσε σαν απειλή» είπε. «Εγώ όμως σκέφτομαι ότι υπάρχουν άνθρωποι για τους οποίους μιλάει ο Σταύρος, μιλάω εγώ σαν καλλιτέχνης μέσα από τον Σταύρο, που είναι άνθρωποι που μπορεί να έχουν βρεθεί σε ανάλογες καταστάσεις ή σε ανάλογες συναισθηματικές καταστάσεις» πρόσθεσε. «Στο τέλος θα ήθελα ο Σταύ

Διαβάστε το στο Newsbeast.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ Newsit

Φόρος εισοδήματος: Στα επόμενα 5 φορολογικά έτη μεταφέρονται οι ζημιές επιχειρήσεων – Παραδείγματα

Στα «χαρακώματα» κυβέρνηση και ΣΥΡΙΖΑ για τους Σπαρτιάτες - Πού θα κατευθυνθούν οι «ορφανές» ψήφοι μετά τον αποκλεισμό

Super League 1: Το σόου του Ελίασον στο ΑΕΚ - Παναθηναϊκός και τα highlights από τις γκέλες των ΠΑΟΚ και Ολυμπιακού

Κασσελάκης: Η βεβαιότητα για ποσοστό άνω του 20% και το άνοιγμα στους κεντροδεξιούς ψηφοφόρους

Βουλγαρία, Ιταλία και στο βάθος ΗΠΑ βλέπει η ΔΕΗ για συνεργασίες και μελλοντικές επενδύσεις

Τραγικό τροχαίο στην Ημαθία - Νεκρός 36χρονος που έπεσε με το αυτοκίνητο του σε αρδευτικό κανάλι