Άννα Μαρία Παπαχαραλάμπους: «Είπα στον γιο μου «Πάρε με όταν φτάσεις» και δαγκώθηκα»

16:58 - 05/03/2023

H Άννα Μαρία Παπαχαραλάμπους βρέθηκε σήμερα καλεσμένη στην εκπομπή της Ναταλίας Γερμανού “Καλύτερα δε γίνεται” και To άρθρο Άννα Μαρία Παπαχαραλάμπους: «Είπα στον γιο μου «Πάρε με όταν φτάσεις» και δαγκώθηκα» δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε Περισσότερα στο tlife.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Άννα Μαρία Παπαχαραλάμπους: Πόσοι είπαν σε κάποιον τη φράση «πάρε με όταν φτάσεις» και ποτέ δεν έλαβαν το τηλεφώνημα

Σοκαρισμένη εμφανίστηκε η Άννα Μαρία Παπαχαραλάμπους για την εθνική τραγωδία στα Τέμπη. Πρώτο θέμα στη νέα τηλεοπτική της συνέντευξη, την οποία και παραχώρησε η Άννα Μαρία Παπαχαραλάμπους στη Ναταλία Γερμανού και το “Καλύτερα δε γίνεται” του Alpha, δεν θα μπορούσε να μην είναι η εθνική τραγωδία που σημειώθηκε στα Τέμπη βυθίζοντας όλους στο πένθος. «Είναι ... Περισσότερα To άρθρο Άννα Μαρία Παπαχαραλάμπους: Πόσοι είπαν σε κάποιον τη φράση «πάρε με όταν φτάσεις» και ποτέ δεν έλαβαν το τηλεφώνημα δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε το στο Newsit

Άννα Μαρία Παπαχαραλάμπους: «Αισθάνεσαι ότι όλα είναι στην τύχη και ζούμε κατά τύχη μάλλον»

Η Άννα Μαρία Παπαχαραλάμπους αναφέρθηκε στην τραγωδία των Τεμπών και τη φράση «Πάρε με όταν φτάσεις» που λέμε στα παιδιά…Περισσότερα...

Διαβάστε το στο NewsBomb

Άννα Μαρία Παπαχαραλάμπους: Δαγκώθηκα την ώρα που είπα «πάρε με όταν φτάσεις» στον γιο μου»

Καλεσμένη της Ναταλίας Γερμανού βρέθηκε η Άννα Μαρία Παπαχαραλάμπους, το μεσημέρι της Κυριακής, στο πλατό της εκπομπής «Καλύτερα δε γίνεται» στον Alpha. Μέσα σε όλα, ασφαλώς, η αγαπημένη ηθοποιός αναφέρθηκε στην εθνική τραγωδία που σημειώθηκε στα Τέμπη που βύθισε στο πένθος σύσσωμη την ελληνική κοινωνία. Πιο συγκεκριμένα, εκφράζοντας αρχικά την επιθυμία να μην παρευρεθεί μια τέτοια ημέρα στο πλατό, η Άννα Μαρία Παπαχαραλάμπους εξομολογήθηκε πως «είναι κάτι που μας ξεπερνάει. Εγώ πολλές φορές, όπως νομίζω και όλοι, βάζω τον εαυτό μου στη θέση των άλλων ανθρώπων. Λες, θα μπορούσε να είναι τα παιδιά μου ή κάποιος δικός μου άνθρωπος. Είναι ένα μέσο το οποίο όλοι οι άνθρωποι κάποια στιγμή το έ

Διαβάστε το στο Newsbeast.gr

Άννα Μαρία Παπαχαραλάμπους: «Είπα στον γιο μου “Πάρε με όταν φτάσεις” και δαγκώθηκα»

Η Άννα Μαρία Παπαχαραλάμπους το μεσημέρι της Κυριακής βρέθηκε καλεσμένη στην εκπομπή της Ναταλίας Γερμανού «Καλύτερα δε γίνεται» και δεν θα μπορούσε να μην αναφερθεί στην τραγωδία που συνέβη στα Τέμπη το βράδυ της Τρίτης 28 Φεβρουαρίου και έχει συγκλονίσει το Πανελλήνιο. «Πραγματικά αισθάνομαι ότι δεν έχω να πω τίποτα. Τι να πεις σε αυτές […]

Διαβάστε το στο govastileto.gr

Άννα Μαρία Παπαχαραλάμπους: «Δαγκώθηκα την ώρα που είπα «πάρε με όταν φτάσεις» στον γιο μου»

Καλεσμένη της Ναταλίας Γερμανού βρέθηκε η Άννα Μαρία Παπαχαραλάμπους, το μεσημέρι της Κυριακής, στο πλατό της εκπομπής «Καλύτερα δε γίνεται» στον […] The post Άννα Μαρία Παπαχαραλάμπους: «Δαγκώθηκα την ώρα που είπα «πάρε με όταν φτάσεις» στον γιο μου» appeared first on Zappit.

Διαβάστε το στο zappit.gr

Παπαχαραλάμπους: "Είπα στον γιο μου “Πάρε με όταν φτάσεις” και δαγκώθηκα"

"Αυτή τη στιγμή αισθάνομαι ότι όλα είναι στην τύχη"

Διαβάστε το στο patrasevents.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ tlife.gr

Ελένη Φουρέιρα: Με τον Αλμπέρτο Μποτία στην απονομή του diamond album της – Το ευχαριστώ στη μητέρα της Φωτογραφίες TLIFE

Ευρυδίκη Βαλαβάνη στον Αρναούτογλου: «Δεν θέλω να κάνω τα ίδια “λάθη”, γι’ αυτό δεν μιλάω για τη νέα μου σχέση»

Survivor: Ο Θοδωρής Τουρκογεώργος είναι ο τέταρτος υποψήφιος προς αποχώρηση

Γιάννης Καλλιάνος: Η Ματίνα Παγώνη απαντά για την περιπέτεια του πατέρα του στο νοσοκομείο

Ποσειδώνας Γιαννόπουλος: «Μου έβριζαν τη μάνα χωρίς να ξέρουν ότι την είχα αποχαιρετήσει πριν έναν χρόνο»

Αλέξης Κούγιας για Εύη Βατίδου: «Έδωσε το 25% σε πέντε δικηγόρους για να πάρουν την περιουσία των παιδιών μας»