Γαία Μερκούρη: Μιλά πρώτη φορά για τον Άγγελο Λάτσιο, τη μητέρα της και τις φήμες εγκυμοσύνης

07:36 - 06/03/2023

Την πρώτη της συνέντευξη παραχώρησε η Γαία Μερκούρη στο περιοδικό Down Town και τον δημοσιογράφο Τάσο To άρθρο Γαία Μερκούρη: Μιλά πρώτη φορά για τον Άγγελο Λάτσιο, τη μητέρα της και τις φήμες εγκυμοσύνης δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε Περισσότερα στο tlife.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Γαία Μερκούρη: Μιλάει για πρώτη φορά για τον σύντροφό της, Άγγελο Λάτσιο - «Είμαι ερωτευμένη»

«Αν δεν έχεις ζήσει έρωτα, τότε τι;» αναφέρει μεταξύ άλλων η κόρη της Δωροθέας Μερκούρη 

Διαβάστε το στο ProtoThema.gr

Γαία Μερκούρη: Μιλάει για πρώτη φορά για τον σύντροφό της, Άγγελο Λάτσιο - «Είμαι ερωτευμένη»

«Αν δεν έχεις ζήσει έρωτα, τότε τι;» αναφέρει μεταξύ άλλων η κόρη της Δωροθέας Μερκούρη

Διαβάστε το στο Παραπολιτικά

Γαία Μερκούρη: Η σχέση με τη μητέρα της, ο Άγγελος Λάτσιος και οι φήμες εγκυμοσύνης

Η Γαία Μερκούρη έχει συζητηθεί ιδιαίτερα εδώ και πολλούς μήνες, κυρίως λόγω της δημοσιότητας της σχέσης της με τον Άγγελο Λάτσιο. Η ίδια παραχώρησε την πρώτη της συνέντευξη στο περιοδικό Down Town και μίλησε για όλους και για όλα. Είναι η πρώτη σου συνέντευξη; Ναι, και έχω λίγο άγχος αλλά ήρεμα, καλά θα πάει. Όταν […]

Διαβάστε το στο govastileto.gr

Γαία Μερκούρη: Μιλά για τον Άγγελο Λάτσιο και τις φήμες εγκυμοσύνης

Η Γαία Μερκούρη μίλησε πρώτη φορά για τον έρωτά της με τον Άγγελο Λάτσιο, το πρώτο άρθρο που διάβασε για εκείνη και τις φήμες περί εγκυμοσύνης.Περισσότερα...

Διαβάστε το στο queen.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ tlife.gr

Ελένη Φουρέιρα: Με τον Αλμπέρτο Μποτία στην απονομή του diamond album της – Το ευχαριστώ στη μητέρα της Φωτογραφίες TLIFE

Ευρυδίκη Βαλαβάνη στον Αρναούτογλου: «Δεν θέλω να κάνω τα ίδια “λάθη”, γι’ αυτό δεν μιλάω για τη νέα μου σχέση»

Survivor: Ο Θοδωρής Τουρκογεώργος είναι ο τέταρτος υποψήφιος προς αποχώρηση

Γιάννης Καλλιάνος: Η Ματίνα Παγώνη απαντά για την περιπέτεια του πατέρα του στο νοσοκομείο

Ποσειδώνας Γιαννόπουλος: «Μου έβριζαν τη μάνα χωρίς να ξέρουν ότι την είχα αποχαιρετήσει πριν έναν χρόνο»

Αλέξης Κούγιας για Εύη Βατίδου: «Έδωσε το 25% σε πέντε δικηγόρους για να πάρουν την περιουσία των παιδιών μας»