Τέμπη: Ξέσπασε ο πατέρας της 23χρονης Ιφιγένειας – «Το κοριτσάκι μου το έφαγαν, θα κινηθώ νομικά»

12:02 - 07/03/2023

Ξέσπασε για πρώτη φορά ο πατέρας της 23χρονης Ιφιγένειας, που «έσβησε» στα Τέμπη. «Το κοριτσάκι μου το έφαγαν», λέει ο πατέρας της 23χρονης από τα Γιαννιτσά και «λυγίζει», λέγοντας: «Η γυναίκα μου και η κόρη μου, που είναι λεχώνα, δεν μπορούν να διαχειριστούν τον θάνατό της». Ο πατέρας της 23χρονης Ιφιγένειας ζήτησε ένα πράγμα, μιλώντας […]

Διαβάστε Περισσότερα στο irafina.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Τέμπη: Ραγίζει καρδιές ο πατέρας της Ιφιγένειας Μήτσκα - «Το κορίτσι μου πάει… Είχε μόνο όνειρα...»

«Δεν έχει έρθει κανένας για βοήθεια. Ούτε ψυχολόγος. Ούτε τίποτα, κανένας», είπε ο πατέρας της Ιφιγένειας που σκοτώθηκε στα Τέμπη

Διαβάστε το στο tanea.gr

Ξέσπασε ο πατέρας της 23χρονης Ιφιγένειας: Το κορίτσι μου πάει – Μου έφαγαν το παιδί μαζί με όλα τα άλλα

Ξέσπασε ο Σωτήρης Μήτσκας, πατέρας της 23χρονης Ιφιγένειας που σκοτώθηκε στη σύγκρουση τρένων στα Τέμπη, τονίζοντας «μου έφαγαν το παιδί» και ότι η οικογένεια του είναι σε χάλια ψυχολογική κατάσταση. Μιλώντας στον ΑΝΤ1 ανέφερε πως προσπαθεί να διαχειριστεί στο πένθος και να στηρίξει τα υπόλοιπα μέλη της οικογένειας του, ενώ τόνισε πως μετά την εθνική τραγωδία, κανένας δεν επικοινώνησε μαζί του, ούτε κάποιος φορέας για να βοηθήσει. Παράλληλα, απηύθυνε έκκληση στους δημοσιογράφους να μην ενοχλούν τους συγγενείς της 23χρονης, αλλά και τον σύντροφο της που επέζησε από τη σύγκρουση. «Πέρασαν οι ώρες και οι μέρες και είμαι καλύτερα. Η μητέρα της έχει το μεγαλύτερο πρόβλημα και η άλλη κόρη μου π

Διαβάστε το στο Newsbeast.gr

Τέμπη: Ξέσπασε ο πατέρας της 23χρονης Ιφιγένειας: «Μου έφαγαν το παιδί μαζί με όλα τα άλλα»

Ξέσπασε ο Σωτήρης Μήτσκας, πατέρας της 23χρονης Ιφιγένειας που σκοτώθηκε στη σύγκρουση τρένων στα Τέμπη, τονίζοντας «μου έφαγαν το παιδί» και ότι η οικογένεια του είναι σε χάλια ψυχολογική κατάσταση. Μιλώντας στον ΑΝΤ1 ανέφερε πως προσπαθεί να διαχειριστεί στο πένθος και να στηρίξει τα υπόλοιπα μέλη της οικογένειας του, ενώ τόνισε πως μετά την εθνική […] Το άρθρο Τέμπη: Ξέσπασε ο πατέρας της 23χρονης Ιφιγένειας: «Μου έφαγαν το παιδί μαζί με όλα τα άλλα» εμφανίστηκε πρώτα στο newsique.gr.

Διαβάστε το στο Newsique.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ irafina.gr

Κλείνει το κέντρο της Αθήνας τη Μ. Τετάρτη λόγω Πρωτομαγιάς – Πορεία παρότι μεταφέρεται η αργία

Το μήνυμα που εμφανίζεται στα κινητά χιλιάδων οδηγών – Γιατί δεν πρέπει να το πατήσεις

Ποιοι θα παίρνουν εκκαθαριστικό χωρίς να κάνουν φορολογική δήλωση

Απίθανο περιστατικό: Αλιγάτορας «σταμάτησε» πτήσεις!

Αφηνιασμένα άλογα του Βασιλικού Ιππικού προκάλεσα πανικό! (βίντεο)

ΙΣΑ: Ζητά την άμεση θεσμοθέτηση της δυνατότητα ιδιωτών γιατρών να ασκούν έργο στο ΕΣΥ