Νάντια Γιαννακοπούλου στον ΣΚΑΪ: «Έλεος! Αφήστε και μια γυναίκα να μιλήσει, τι ασέβεια είναι αυτή»

10:00 - 09/03/2023

Ο Δημήτρης Μαρκόπουλος, ο Πάνος Σκουρλέτης και η Νάντια Γιαννακοπούλου βρέθηκαν στο πλατό της εκπομπής «Σήμερα» To άρθρο Νάντια Γιαννακοπούλου στον ΣΚΑΪ: «Έλεος! Αφήστε και μια γυναίκα να μιλήσει, τι ασέβεια είναι αυτή» δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε Περισσότερα στο tlife.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Νάντια Γιαννακοπούλου: Ένταση στον «αέρα» - «Έλεος ρε παιδιά, αφήστε και μια γυναίκα να μιλήσει»

Δημήτρης Μαρκόπουλος και Πάνος Σκουρλέτης δεν επέτρεπαν στη βουλευτή του ΠΑΣΟΚ να εκφράσει την απόψή της

Διαβάστε το στο ProtoThema.gr

Ξέσπασε η Νάντια Γιαννακοπούλου: «Έλεος! Αφήστε και μια γυναίκα να μιλήσει, τι ασέβεια είναι αυτή»

Στο πλατό της εκπομπής «Σήμερα» βρέθηκαν...

Διαβάστε το στο Zougla

Νάντια Γιαννακοπούλου: «Τι ασέβεια είναι αυτή;»

Εν εξάλλω η πολιτικός στην πρωινή εκπομπή.

Διαβάστε το στο in.gr

«Σκοτώθηκαν» στον αέρα για τα Τέμπη: «Έλεος, αφήστε και μια γυναίκα να μιλήσει»

Έντονη αντιπαράθεση μεταξύ πολιτικών για το δυστύχημα στα Τέμπη, με τη Νάντια Γιαννακοπούλου του ΠΑΣΟΚ – ΚΙΝΑΛ να ξεσπά κατά…Περισσότερα...

Διαβάστε το στο NewsBomb

Ένταση στον «αέρα» του ΣΚΑΪ – Νάντια Γιαννακοπούλου: «Έλεος ρε παιδιά, αφήστε και μια γυναίκα να μιλήσει»

Ένταση προκλήθηκε στον «αέρα» του ΣΚΑΪ με τη Νάντια Γιαννακοπούλου να ξεσπά, καθώς οι συνομιλητές της, Δημήτρης Μαρκόπουλος και Πάνος Σκουρλέτης που δεν την άφηναν να μιλήσει. Την ώρα της συζήτησης στην εκπομπή «Σήμερα» του ΣΚΑΪ, οι τόνοι ανέβηκαν ανάμεσα στους βουλευτής της Νέας Δημοκρατίας και του ΣΥΡΙΖΑ με, με τη βουλευτή του ΠΑΣΟΚ να μην μπορεί να πει λέξη. Η Νάντια Γιαννακοπούλου ξέσπασε στον αέρα αφού κανείς δεν την άφηνε να μιλήσει λέγοντας: «Μια κουβέντα τουλάχιστον, γιατί μίλησα λιγότερο απ’ όλους. Μια κουβέντα, μου επιτρέπετε; Επιτρέψτε μου, σας παρακαλώ. Έλεος! Έλεος ρε παιδιά! Αφήστε και μια γυναίκα να μιλήσει, ήταν και η ημέρα της γυναίκας χθες. Τι ασέβεια είναι αυτή» φώναξε

Διαβάστε το στο Newsbeast.gr

Ξέσπασε η Νάντια Γιαννακοπούλου: «Έλεος! Αφήστε και μια γυναίκα να μιλήσει, τι ασέβεια είναι αυτή»

Στο πλατό της εκπομπής «Σήμερα» βρέθηκαν ο Δημήτρης Μαρκόπουλος, ο Πάνος Σκουρλέτης και η Νάντια Γιαννακοπούλου, για να μιλήσουν για το τραγικό δυστύχημα στα Τέμπη. Ωστόσο, κατά τη διάρκεια της συζήτησής τους οι δυο άντρες μιλούσαν συνεχώς, μην αφήνοντας τη βουλευτή του ΠΑ.ΣΟ.Κ. – Κίνημα Αλλαγής να αρθρώσει μια λέξη. Τότε Νάντια Γιαννακοπούλου τότε ξέσπασε […]

Διαβάστε το στο govastileto.gr

Νάντια Γιαννακοπούλου: «Έλεος ρε παιδιά, αφήστε και μια γυναίκα να μιλήσει»

Κόντρα στον «αέρα» του ΣΚΑΪ με την Νάντια Γιαννακοπούλου να ξεσπά εναντίον των συνομιλητών της  Δημήτρη Μαρκόπουλο και Πάνο Σκουρλέτη που δεν της επέτρεπαν να μιλήσει. Η Νάντια Γιαννακοπούλου ξέσπασε στον αέρα αφού κανείς δεν την άφηνε να μιλήσει λέγοντας: «Μια κουβέντα τουλάχιστον, γιατί μίλησα λιγότερο απ’ όλους. Μια κουβέντα, μου επιτρέπετε; Επιτρέψτε μου, σας […] Το άρθρο Νάντια Γιαννακοπούλου: «Έλεος ρε παιδιά, αφήστε και μια γυναίκα να μιλήσει» εμφανίστηκε πρώτα στο Ελεύθερος Τύπος.

Διαβάστε το στο eleftherostypos.gr

Έξαλλη η Νάντια Γιαννακοπούλου στον ΣΚΑΙ: «Έλεος, αφήστε και μια γυναίκα να μιλήσει» – «Χθες ήταν η μέρα της γυναίκας όχι σήμερα» απαντά ο Οικονόμου

Κουβέντα δεν μπορούσε να “σταυρώσει” η Νάντια Γιαννακοπούλου στον αέρα του ΣΚΑΙ, ώσπου κάποια στιγμή δεν άντεξε και ξέσπασε.Κουβέντα δεν μπορούσε να “σταυρώσει” η Νάντια Γιαννακοπούλου στον αέρα του ΣΚΑΙ, ώσπου κάποια στιγμή δεν άντεξε και ξέσπασε.«Μια κουβέντα τουλάχιστον, γιατί μίλησα λιγότερο απ’ όλους. Μια κουβέντα, μου επιτρέπετε; Επιτρέψτε μου, σας παρακαλώ, Έλεος! Έλεος ρε παιδιά! Αφήστε και μια γυναίκα να μιλήσει, ήταν η ημέρα της γυναίκας χθες, τι ασέβεια είναι αυτή, πραγματικά» […]

Διαβάστε το στο thecaller.gr

Σε απόγνωση η Νάντια Γιαννακοπούλου στο πλατό του ΣΚΑΙ – «Έλεος, αφήστε και μια γυναίκα να μιλήσει»

Κουβέντα δεν μπορούσε να “σταυρώσει” η Νάντια Γιαννακοπούλου στον αέρα του ΣΚΑΙ, ώσπου κάποια στιγμή δεν άντεξε και ξέσπασε. «Μια […] The post Σε απόγνωση η Νάντια Γιαννακοπούλου στο πλατό του ΣΚΑΙ – «Έλεος, αφήστε και μια γυναίκα να μιλήσει» appeared first on Zappit.

Διαβάστε το στο zappit.gr

Νάντια Γιαννακοπούλου: "Έλεος, αφήστε και μια γυναίκα να μιλήσει"

"Τι ασέβεια είναι αυτή;"

Διαβάστε το στο patrasevents.gr

Η Νάντια Γιαννακοπούλου ξέσπασε στον άερα του ΣΚΑΪ: «Έλεος! Αφήστε και μια γυναίκα να μιλήσει. Με ποδοπατάτε»

Η βουλευτής του ΠΑΣΟΚ Νάντια Γιαννακοπούλου βρέθηκε το πρωί της Πέμπτης 9 Μαρτίου καλεσμένη στην εκπομπή «Σήμερα» του ΣΚΑΙ, όπου μαζί με άλλους εκπροσώπους του πολιτικού κόσμου συζήτησαν για το τραγικό δυστύχημα στα Τέμπη. Λίγο πριν τους αποχαιρετήσουν οι παρουσιαστές ανέβηκαν οι τόνοι καθώς η Νάντια Γιαννακοπούλου ζητούσε επανειλημμένα τον λόγο αλλά δεν ακουγόταν. «Μια […] The post Η Νάντια Γιαννακοπούλου ξέσπασε στον άερα του ΣΚΑΪ: «Έλεος! Αφήστε και μια γυναίκα να μιλήσει. Με ποδοπατάτε» appeared first on OK! Magazine.

Διαβάστε το στο okmag.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ tlife.gr

Ελένη Φουρέιρα: Με τον Αλμπέρτο Μποτία στην απονομή του diamond album της – Το ευχαριστώ στη μητέρα της Φωτογραφίες TLIFE

Ευρυδίκη Βαλαβάνη στον Αρναούτογλου: «Δεν θέλω να κάνω τα ίδια “λάθη”, γι’ αυτό δεν μιλάω για τη νέα μου σχέση»

Survivor: Ο Θοδωρής Τουρκογεώργος είναι ο τέταρτος υποψήφιος προς αποχώρηση

Γιάννης Καλλιάνος: Η Ματίνα Παγώνη απαντά για την περιπέτεια του πατέρα του στο νοσοκομείο

Ποσειδώνας Γιαννόπουλος: «Μου έβριζαν τη μάνα χωρίς να ξέρουν ότι την είχα αποχαιρετήσει πριν έναν χρόνο»

Αλέξης Κούγιας για Εύη Βατίδου: «Έδωσε το 25% σε πέντε δικηγόρους για να πάρουν την περιουσία των παιδιών μας»