Τζένιφερ Λόπεζ: Επιμένει ότι είναι... φυσική - «Δεν έχω κάνει ποτέ μπότοξ, αυτό είναι το πρόσωπό μου»

21:26 - 09/03/2023

Η σταρ φαίνεται πως ενοχλήθηκε από τη διαπίστωση της θαυμάστριάς της, λίγο καιρό αφού ένας TikToker αποκάλυψε την «πραγματική» εικόνα του προσώπου της στο Διαδίκτυο

Διαβάστε Περισσότερα στο ProtoThema.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

H Τζένιφερ Λόπεζ επιμένει ότι είναι φυσική: «Δεν έχω κάνει ποτέ μπότοξ, αυτό είναι το πρόσωπό μου»

Η σταρ φαίνεται πως ενοχλήθηκε από τη διαπίστωση θαυμάστριάς της, λίγο καιρό αφότου ένας TikToker αποκάλυψε την «πραγματική» εικόνα του προσώπου της στο Διαδίκτυο.

Διαβάστε το στο Gazzetta

Η Τζένιφερ Λόπεζ ισχυρίζεται ότι δεν έχει κάνει ποτέ μπότοξ – «Αυτό είναι το πρόσωπό μου»

Η Τζένιφερ Λόπεζ εμφανίστηκε σε εκπομπή και ισχυρίζεται ότι δεν έχει κάνει ποτέ μπότοξ ή κάτι παρόμοιο, καθώς δεν χρειάζεται για να κρατήσει λαμπερή την επιδερμίδα στο πρόσωπο της. Σύμφωνα με την marca.com, η διάσημη σταρ εμφανίστηκε στην εκπομπή «El gordo y la flaca» και μια θαυμάστρια της σχολίασε πως το «έχει παρακάνει με τις ενέσεις botox» και το υαλουρονικό. Τότε, η Λόπεζ ανέφερε πως «δεν έχω κάνει ποτέ μπότοξ, αυτό είναι το πρόσωπό μου». Επίσης τη συμβούλευσε να είναι πιο θετική με τους ανθρώπους. Σημειώνεται, ότι τα τελευταία χρόνια αρκετοί θαυμαστές της Τζένιφερ Λόπεζ θεωρούν πως έχει κάνει μπότοξ και άλλες επεμβάσεις στο πρόσωπο της, ενώ αρκετοί αναφέρουν πως «πρέπει να δείξει το

Διαβάστε το στο Newsbeast.gr

Τζένιφερ Λόπεζ: «Δεν έχω κάνει ποτέ μπότοξ, αυτό είναι το πρόσωπό μου»

Πληθώρα αρνητικών μηνυμάτων έχει δεχτεί τις τελευταίες μέρες η Τζένιφερ Λόπεζ, από διαδικτυακούς της φίλους, οι To άρθρο Τζένιφερ Λόπεζ: «Δεν έχω κάνει ποτέ μπότοξ, αυτό είναι το πρόσωπό μου» δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε το στο tlife.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ProtoThema.gr

Κατώτατος μισθός: Σήμερα η ανακοίνωση της νέας αύξησης - Θα φτάσει στα 830 ευρώ

Ισημερινός: Ένας νεκρός και 4 τραυματίες στην εξέγερση σε φυλακή της Γουαγιακίλ - Δείτε βίντεο

Έκρηξη των κρουσμάτων δάγκειου πυρετού στη Λατινική Αμερική

Νιγηρία: Απελευθερώνονται 313 κατηγορούμενοι για συμμετοχή στην εξέγερση της Μπόκο Χαράμ

Χαρίτσης για ομιλία Μητσοτακη: Η πρόταση δυσπιστίας ανέδειξε την αλαζονεία της κυβέρνησης

Πόλεμος στην Ουκρανία: Μεγάλες ζημιές από τις ρωσικές επιθέσεις σε δύο θερμοηλεκτρικούς σταθμούς