Πέτρος Γαϊτάνος: Ήθελα λίγο ο κόσμος να μην έχει την εικόνα ότι είμαι πολύ σοβαρός

17:26 - 10/03/2023

Ο Πέτρος Γαϊτάνος βρέθηκε καλεσμένος στο πλατό της εκπομπής «Ποιος είναι πρωινιάτικα;» του Open και μίλησε για τη ζωή του αλλά και την επαγγελματική του πορεία. «Μου βγήκε πολύ αυθόρμητα, δεν ξεκίνησα ποτέ, πάντα έτσι ήμουνα. Από πάντα τραγουδώ. Οι γονείς μου τραγουδούσαν και ο αδελφός μου είναι καλλίφωνος, αλλά δεν έχουν ασχοληθεί ποτέ επαγγελματικά. Εγώ ήμουν ο πιο μικρός και ο πιο ζωηρός στο να ανοίξω τους ορίζοντές μου. Κατέβηκα νωρίς στην Αθήνα από τη Δράμα και πολύ νωρίς συναντήθηκα με τον Σταμάτη Σπανουδάκη και κάναμε το “Λάθος εποχή”. Ήταν η πρώτη μου επιτυχία», είπε ο Πέτρος Γαϊτάνος. Ωστόσο, σημείωσε πως δεν θα ήθελε να «κολλήσει» σε ένα συγκεκριμένο ρεπερτόριο, ούτε

Διαβάστε Περισσότερα στο Newsbeast.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ Newsbeast.gr

Dj Valentino για Ελένη Μενεγάκη: «Όταν βάζεις νερό στο κρασί σου, γίνεται νερόκρασο και δεν πετυχαίνει»

Ο Γιώργος Λιάγκας διέψευσε το ρεπορτάζ της Κατερίνας Καινούργιου – «Έπρεπε να κάνει ghosting» λέει ο Ετεοκλής Παύλου

Νέα ανάρτηση Καλλιάνου: Άδωνι, δεν τα βάζω μαζί σου – Όσο ο πατέρας μου έσβηνε, έψαχναν να βρουν αν πληροί τα κριτήρια για ΜΕΘ

Αυτό το βίντεο «έκαψε» τους «εγκεφάλους» στη δολοφονία Λυγγερίδη – Ντυμένοι Άγιοι Βασίληδες έδωσαν το πρόσταγμα για επίθεση

Η Ματίνα Παγώνη απαντά στον Γιάννη Καλλιάνο: «Υπάρχουν κριτήρια, για να μπει στη ΜΕΘ και να διασωληνωθεί ένας ασθενής»

Stoiximan Super League: Φαβορί για το πρωτάθλημα η ΑΕΚ – Βαθμολογία και πρόγραμμα