Σάλος με την ανάρτηση Αγγελάκα για τα Τέμπη: «Συγγνώμη, πατέρα, αν ήξερα ότι θα πάρεις λεφτά θ’ ανέβαινα και εγώ στο τρένο»

15:02 - 11/03/2023

Τέμπη: Ο τραγουδιστής Γιάννης Αγγελάκας, με αφορμή τα μέτρα στήριξης  που ανακοίνωσε η κυβέρνηση προς τις οικογένειες των θυμάτων του δυστυχήματος των Τεμπών προχώρησε σε μια ανάρτηση ειρωνικού χαρακτήρα, λέγοντας πως «αν ήξερε ότι οι γονείς του θα έπαιρναν σύνταξη θα ανέβαινε και αυτός στο τρένο», προκειμένου να τους βοηθήσει οικονομικά. «Δεν μας λέει από […] Το άρθρο Σάλος με την ανάρτηση Αγγελάκα για τα Τέμπη: «Συγγνώμη, πατέρα, αν ήξερα ότι θα πάρεις λεφτά θ’ ανέβαινα και εγώ στο τρένο» εμφανίστηκε πρώτα στο Ελεύθερος Τύπος.

Διαβάστε Περισσότερα στο eleftherostypos.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Αγγελάκας: «Συγγνώμη πατέρα, αν το ’ξερα ότι θα πάρεις αποζημίωση, θα ανέβαινα κι εγώ στο τρένο»

Αντιδράσεις έχει προκαλέσει τις τελευταίες ώρες η ανάρτηση του Γιάννη Αγγελάκα για την τραγωδία στα Τέμπη, στην οποία ο τραγουδιστής αναφέρει...

Διαβάστε το στο Zougla

Αγγελάκας για Τέμπη: «Συγγνώμη πατέρα, αν το ήξερα από πριν ότι θα πάρεις αποζημίωση, θα ανέβαινα κι εγώ στο τρένο»

Ο τραγουδιστής εκφράζει την οργή του μέσα από την ανάρτησή του.

Διαβάστε το στο Gazzetta

Αγγελάκας για Τέμπη: Συγγνώμη πατέρα, αν το ήξερα από πριν ότι θα πάρεις αποζημίωση, θα ανέβαινα κι εγώ στο τρένο

Η κυβέρνηση ανακοίνωσε μέτρα για τους συγγενείς θυμάτων, τραυματιών και επιβαινόντων στο σιδηροδρομικό δυστύχημα των Τεμπών. Μεταξύ αυτών περιλαμβάνονται ειδική σύνταξη, διαγραφή οφειλών και δικαίωμα διορισμού στο δημόσιο για ένα μέλος κάθε οικογένειας. Ο τραγουδιστής Γιάννης Αγγελάκας σχολίασε τα μέτρα αυτά της κυβέρνησης, με μια ανάρτησή του στον λογαριασμό του στο Facebook. «Συγνώμη πατέρα. Αν το ’ξερα από πριν ότι θα πάρεις αποζημίωση, έξτρα σύνταξη, θα σου σβήσουν όλα τα χρέη και θα διορίσουν και τη μαμά στο δημόσιο, θα ανέβαινα κι εγώ στο τρένο. Γιατί όχι; Θα θυσιαζόμουν για να σας ελαφρύνω οικονομικά και για να βελτιωθούν οι συγκοινωνίες μας. Αλλά αυτό το άτιμο το κράτος δεν μας λέ

Διαβάστε το στο Newsbeast.gr

Αγγελάκας για Τέμπη: Συγγνώμη πατέρα, αν το ήξερα από πριν ότι θα πάρεις αποζημίωση, θα ανέβαινα κι εγώ στο τρένο

Η αιχμηρή ανάρτηση του τραγουδιστή στο Facebook

Διαβάστε το στο news.gr

Γιάννης Αγγελάκας: Σάλος με ανάρτησή του για τα Τέμπη – «Αν το ήξερα, θα ανέβαινα κι εγώ στο τρένο»

Mια ανάρτηση του Γιάννη Αγγελάκα για τα κυβερνητικά μέτρα στήριξης των οικογενειών των θυμάτων της τραγωδίας στα Τέμπη, έχει προκαλέσει σάλο στα social media. H κυβέρνηση ανακοίνωσε μέτρα για τους συγγενείς θυμάτων, τραυματιών και επιβαινόντων στο σιδηροδρομικό δυστύχημα των Τεμπών. Μεταξύ αυτών περιλαμβάνονται ειδική σύνταξη, διαγραφή οφειλών και δικαίωμα διορισμού στο δημόσιο για ένα μέλος κάθε οικογένειας. Ο τραγουδιστής σχολίασε τα μέτρα […] The post Γιάννης Αγγελάκας: Σάλος με ανάρτησή του για τα Τέμπη – «Αν το ήξερα, θα ανέβαινα κι εγώ στο τρένο» appeared first on OK! Magazine.

Διαβάστε το στο okmag.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ eleftherostypos.gr

ΑΕΚ – Παναθηναϊκός: Ο πρώτος… τελικός για την κατάκτηση του πρωταθλήματος – Τι ώρα και που θα δούμε το ντέρμπι 

Σεπόλια: Εμπρησμός σε σούπερ μάρκετ τα ξημερώματα

Κίνηση: Τροχαία στον Κηφισό έφεραν μποτιλιάρισμα χιλιομέτρων και στα δύο ρεύματα

Βομβαρδισμοί στη Γάζα – Η Γερουσία των ΗΠΑ εγκρίνει νέα βοήθεια στο Ισραήλ

Μεγάλη ανατροπή με τα POS – Πότε θα υπάρξει «κούρεμα» των χρεώσεων

ΣΥΡΙΖΑ: Η αβάσταχτη ελαφρότητα… Κασσελάκη