Γιάνης Βαρουφάκης: «Έχω χαραγμένο το πρόσωπο αυτού που με τραυμάτισε και δεν ήταν 17χρονος»

12:40 - 13/03/2023

Ο γενικός γραμματέας του Μέρα25 εξέφρασε τη σιγουριά του πως ο δράστης της επίθεσης εναντίον του δεν ήταν 17 χρονών

Διαβάστε Περισσότερα στο in.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Γιάνης Βαρουφάκης: «Θυμάμαι ποιος με χτύπησε – Δεν ήταν ο 17χρονος»

Για τον ξυλοδαρμό του τοποθετήθηκε ο γραμματέας του ΜέΡΑ 25, Γιάνης Βαρουφάκης, ο οποίος δέχτηκε άγρια επίθεση το βράδυ της Παρασκευής, στα Εξάρχεια, με συνέπεια να υποστεί κάταγμα στη μύτη. Αμέσως μετά τον ξυλοδαρμό του στα Εξάρχεια ο Γιάνης Βαρουφάκης πήγε στον Ευαγγελισμό για τις πρώτες βοήθειες, ενώ σήμερα επισκέφτηκε και πάλι το νοσοκομείο για ... Περισσότερα To άρθρο Γιάνης Βαρουφάκης: «Θυμάμαι ποιος με χτύπησε – Δεν ήταν ο 17χρονος» δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε το στο Newsit

Γιάνης Βαρουφάκης: «Θυμάμαι αυτόν που με χτύπησε - Δεν ήταν ο 17χρονος»

Δεν αποκλείεται σήμερα ο γραμματέας του ΜέΡΑ 25 να καταθέσει στον ανακριτή για την επίθεση που δέχθηκε

Διαβάστε το στο Gazzetta

Γιάνης Βαρουφάκης: «Εχω χαραγμένο στη μνήμη μου το πρόσωπο αυτού που με τραυμάτισε και δεν ήταν 17χρονος»

Ο γενικός γραμματέας του ΜέΡΑ25 εξέφρασε τη σιγουριά του πως ο δράστης της επίθεσης εναντίον του δεν ήταν 17 χρονών

Διαβάστε το στο tanea.gr

Γιάνης Βαρουφάκης: « Δεν ήταν ο 17χρονος- Είδα ποιος με τραυμάτισε»

«Ήταν 6-7 άτομα και είδα ποιος με τραυμάτισε. Έχω χαραγμένο το πρόσωπό του μέσα στο μυαλό μου και μπορώ να πω ότι δεν ήταν 17χρονος».

Διαβάστε το στο thebest.gr

Γιάνης Βαρουφάκης: «Θυμάμαι ποιος με χτύπησε – Δεν ήταν ο 17χρονος»

o γραμματέας του ΜέΡΑ 25, Γιάνης Βαρουφάκης, τοποθετήθηκε για τον ξυλοδαρμό του καθώς δέχτηκε άγρια επίθεση το βράδυ της Παρασκευής, στα Εξάρχεια, με συνέπεια να υποστεί κάταγμα στη μύτη. o γραμματέας του ΜέΡΑ 25, Γιάνης Βαρουφάκης, τοποθετήθηκε για τον ξυλοδαρμό του καθώς δέχτηκε άγρια επίθεση το βράδυ της Παρασκευής, στα Εξάρχεια, με συνέπεια να υποστεί κάταγμα στη μύτη. Aμέσως μετά τον ξυλοδαρμό του στα Εξάρχεια ο Γιάνης Βαρουφάκης πήγε στον Ευαγγελισμό για τις πρώτες βοήθειες, ενώ σήμερα επισκέφτηκε και πάλι το νοσοκομείο για περαιτέρω […]

Διαβάστε το στο thecaller.gr

Βαρουφάκης: 25χρονος και εξασκημένος στη «χειρουργική» βία αυτός που με τραυμάτισε, όχι 17χρονος

«Δεν με χτύπησε ο 17χρονος, που έχει συλληφθεί», υποστήριξε ο επικεφαλής του ΜΕΡΑ25, Γιάνης Βαρουφάκης, μιλώντας στον Real FM, τονίζοντας ότι αναμένει να τον καλέσει η Δικαιοσύνη προκειμένου να καταθέσει.«Δεν με χτύπησε ο 17χρονος, που έχει συλληφθεί», υποστήριξε ο επικεφαλής του ΜΕΡΑ25, Γιάνης Βαρουφάκης, μιλώντας στον Real FM, τονίζοντας ότι αναμένει να τον καλέσει η Δικαιοσύνη προκειμένου να καταθέσει.«Ήταν 6-7 άτομα και είδα ποιος με τραυμάτισε. Έχω χαραγμένο το πρόσωπό του μέσα στο μυαλό μου και μπορώ να πω ότι δεν ήταν 17χρονος. Ήταν […]

Διαβάστε το στο thecaller.gr

Γιάνης Βαρουφάκης: «Θυμάμαι αυτόν που με χτύπησε – Δεν ήταν ο 17χρονος»

Δεν αποκλείεται σήμερα ο γραμματέας του ΜέΡΑ 25 να καταθέσει στον ανακριτή για την επίθεση που δέχθηκε Εντός της ημέρας δεν αποκλείεται να καταθέσει στον ανακριτή ο γραμματέας του ΜέΡΑ 25, Γιάνης Βαρουφάκης, για την άγρια επίθεση που δέχθηκε το βράδυ της Παρασκευής, στα Εξάρχεια, με συνέπεια να υποστεί κάταγμα στη μύτη και να χρειαστεί […]

Διαβάστε το στο irafina.gr

Γιάνης Βαρουφάκης: «Είδα ποιος με τραυμάτισε – Δεν ήταν 17χρονος»

«Ήταν 6-7 άτομα και είδα ποιος με τραυμάτισε» δήλωσε ο γραμματέας του ΜέΡΑ25Διαβάστε ολόκληρο το άρθρο στο Eretikos.gr

Διαβάστε το στο eretikos.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ in.gr

Η δημοκρατία (και οι εκλογές) είναι ακριβό σπορ

Ρίνγκ

Τα μυστικά και οι παγίδες των νέων φοροδηλώσεων

Κατακόρυφη η αύξηση στρατιωτικών δαπανών

Επιχείρηση ελέγχου των ανοιχτών μετώπων

Οι τρεις σωματοφύλακες και η «κομμουνιστική συνωμοσία» του Στρασβούργου