Χρήστος Δάντης για Ασημίνα Χατζηανδρέου: «Κάποιοι τα βάζουν μαζί σου και μοιάζει σαν να βρίζει η λάσπη τον ήλιο»

09:58 - 15/03/2023

Την αντίδραση του Χρήστου Δάντη φαίνεται πως προκάλεσε η χθεσινή τοποθέτηση του Στάθη Σχίζα μέσα από To άρθρο Χρήστος Δάντης για Ασημίνα Χατζηανδρέου: «Κάποιοι τα βάζουν μαζί σου και μοιάζει σαν να βρίζει η λάσπη τον ήλιο» δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε Περισσότερα στο tlife.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Χρήστος Δάντης για Ασημίνα Χατζηανδρέου: «Κάποιοι τα βάζουν μαζί σου και μοιάζει σαν να βρίζει η λάσπη τον ήλιο»

H χθεσινή τοποθέτηση του Στάθη Σχίζα μέσα από την εκπομπή “Καλό μεσημεράκι” για το περιστατικό στο Survivor all Star που προκάλεσε την αποβολή της συντρόφου του Ασημίνας Χατζηανδρέου, προκάλεσε την αντίδραση του Χρήστου Δάντη.H χθεσινή τοποθέτηση του Στάθη Σχίζα μέσα από την εκπομπή “Καλό μεσημεράκι” για το περιστατικό στο Survivor all Star που προκάλεσε την αποβολή της συντρόφου του Ασημίνας Χατζηανδρέου, προκάλεσε την αντίδραση του Χρήστου Δάντη.«Μέρες δεν έχω μιλήσει, ακούω και βλέπω διάφορα, όμως είναι φορές που τα βάζουν κάποιοι άνθρωποι μαζί σου και αυτό μοιάζει σαν […]

Διαβάστε το στο thecaller.gr

Δάντης για Χατζηανδρέου: «Κάποιοι τα βάζουν μαζί σου και μοιάζει σαν να βρίζει η λάσπη τον ήλιο»

Λίγο καιρό μετά τη δικαστική διαμάχη που έχει ξεσπάσει ανάμεσα στη σύντροφό του και την παραγωγή του Survivor All Star, ο τραγουδιστής προχώρησε σε μία ανάρτηση «καρφί» για τους επικριτές της  Η Ασημίνα Χατζηανδρέου ανήκει στην ομάδα των παικτών του Survivor All Stra που παραστράτησαν και αποβλήθηκαν, λόγω μη συμμόρφωσης με τους κανόνες του ριάλιτι επιβίωσης. Λίγο […]

Διαβάστε το στο lamianow.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ tlife.gr

Ελένη Φουρέιρα: Με τον Αλμπέρτο Μποτία στην απονομή του diamond album της – Το ευχαριστώ στη μητέρα της Φωτογραφίες TLIFE

Ευρυδίκη Βαλαβάνη στον Αρναούτογλου: «Δεν θέλω να κάνω τα ίδια “λάθη”, γι’ αυτό δεν μιλάω για τη νέα μου σχέση»

Survivor: Ο Θοδωρής Τουρκογεώργος είναι ο τέταρτος υποψήφιος προς αποχώρηση

Γιάννης Καλλιάνος: Η Ματίνα Παγώνη απαντά για την περιπέτεια του πατέρα του στο νοσοκομείο

Ποσειδώνας Γιαννόπουλος: «Μου έβριζαν τη μάνα χωρίς να ξέρουν ότι την είχα αποχαιρετήσει πριν έναν χρόνο»

Αλέξης Κούγιας για Εύη Βατίδου: «Έδωσε το 25% σε πέντε δικηγόρους για να πάρουν την περιουσία των παιδιών μας»