Βρισηίδα Ανδριώτου: «Του αρέσει του Σπύρου να τσιρίζω, είμαστε ανώμαλο ζευγάρι»

16:58 - 15/03/2023

Καλεσμένη στο πλατό της εκπομπής «Πρωινό μας» ήταν σήμερα η Βρισηίδα Ανδριώτου, η οποία μίλησε, φυσικά, και για τον σύντροφό […] The post Βρισηίδα Ανδριώτου: «Του αρέσει του Σπύρου να τσιρίζω, είμαστε ανώμαλο ζευγάρι» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Βρισηίδα Ανδριώτου: Του Σπύρου Μαρτίκα του αρέσει να τσιρίζω, είμαστε ανώμαλο ζευγάρι

«Με τσιγκλάει εκείνος να τσιρίξω, του αρέσει, χαίρεται με αυτό» αναφέρει για τον σύντροφό της

Διαβάστε το στο ProtoThema.gr

Βρισηίδα Ανδριώτου για Σπύρο Μαρτίκα: Με τσιγκλάει να τσιρίξω, του αρέσει – Είμαστε ανώμαλο ζευγάρι

Για τον σύντροφό της, Σπύρο Μαρτίκα ο οποίος αγωνίζεται στους στίβους μάχης του Survivor All Star μίλησε η Βρισηίδα Ανδριώτου η οποία βρέθηκε καλεσμένη στο πλατό της εκπομπής «Πρωινό μας» του ΣΚΑΪ το πρωί της Τετάρτης (15/03). Η πρώην παίκτρια του Survivor μάλιστα έκανε και μια ιδιαίτερη αναφορά στην «τσιριχτή» φωνή της και κατά πόσο ενοχλεί τον αγαπημένο της Σπύρο. «Ο Σπύρος είναι πραγματικά, πολύ ήσυχος και πολύ πιο παιχνιδάρης. Πραγματικά, καμία σχέση», είπε αρχικά. Όσο για τους τσακωμούς τους, ανέφερε πως πολλές φορές τυχαίνει να είναι ο Σπύρος Μαρτίκας αυτός που θα κάνει ένα βήμα πίσω για να τα βρουν. «Πολλές φορές κάνει πίσω, κάνω κι εγώ πίσω, κάνει κι αυτός στους τσακωμούς. Δεν έχο

Διαβάστε το στο Newsbeast.gr

Βρισηίδα Ανδριώτου για Σπύρο Μαρτίκα: «Μου ζητάει να τσιρίζω, είμαστε ανώμαλο ζευγάρι»

Η Βρισηίδα Ανδριώτου βρέθηκε στο «Πρωινό μας» στον ΣΚΑΪ σχολιάζοντας τις τελευταίες εξελίξεις στο Survivor All Star. Αναφερόμενη στην προσωπική της ζωή με τον Σπύρο Μαρτίκα, η Βρισηίδα Ανδριώτου πέρασε σε αποκαλύψεις για τις έντονες στιγμές τους, αλλά και την… αθόρυβη συμπεριφορά του συντρόφου της. «Είναι πολύ ήσυχος, καμιά σχέση! Πολλές φορές κάνει και πίσω. […]

Διαβάστε το στο govastileto.gr

Βρισηίδα Ανδριώτου για Σπύρο Μαρτίκα: «Θέλει να τσιρίζω, είμαστε ανώμαλο ζευγάρι»

Η Βρισηίδα Ανδριώτου βρέθηκε στο «Πρωινό μας» στον ΣΚΑΪ σχολιάζοντας τις τελευταίες εξελίξεις στο Survivor All To άρθρο Βρισηίδα Ανδριώτου για Σπύρο Μαρτίκα: «Θέλει να τσιρίζω, είμαστε ανώμαλο ζευγάρι» δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε το στο tlife.gr

Βρισηίδα Ανδριώτου για Μαρτίκα: «Με τσιγκλάει εκείνος να τσιρίξω, του αρέσει – Είμαστε ανώμαλο ζευγάρι»

Η πρώην παίκτρια του Survivor μίλησε για τον σύντροφό της, που γνώρισε στο ριάλιτι επιβίωσης

Διαβάστε το στο news.gr

Βρισηίδα Ανδριώτου: «Ο Σπύρος θέλει να τσιρίζω, του αρέσει» [vid]

«Με τσιγκλάει εκείνος να τσιρίξω, του αρέσει, χαίρεται με αυτό» αναφέρει για τον σύντροφό της

Διαβάστε το στο pagenews.gr

Βρισηίδα Ανδριώτου: "Του αρέσει του Σπύρου να τσιρίζω, είμαστε ανώμαλο ζευγάρι"

"Μου λέει “τσίριξε μου λίγο, τίποτα δεν κάνεις”. Με τσιγκλάει να τσιρίξω"

Διαβάστε το στο patrasevents.gr

Η Βρισηίδα Ανδριώτου αποκαλύπτει για τη σχέση της με τον Σπύρο Μαρτίκα: «Είμαστε ανώμαλο ζευγάρι»

Την ώρα που ο Σπύρος Μαρτίκας βρίσκεται στον Άγιο Δομίνικο και αγωνίζεται στους στίβους μάχης η Βρισηίδα Ανδριώτου τον υποστηρίζει, εξηγώντας πως ο πραγματικός χαρακτήρας του αγαπημένου της είναι ήπιος. «Είναι πολύ ήσυχος, καμιά σχέση! Πολλές φορές κάνει και πίσω. Κάνω κι εγώ πίσω σε έναν τσακωμό μας. Είναι και πολύ πιο… παιχνιδιάρης. Καμία σχέση, […] The post Η Βρισηίδα Ανδριώτου αποκαλύπτει για τη σχέση της με τον Σπύρο Μαρτίκα: «Είμαστε ανώμαλο ζευγάρι» appeared first on OK! Magazine.

Διαβάστε το στο okmag.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Survivor: Έσβησε για πάντα την φλογίτσα της και αποχώρησε στην τρίτη και φαρμακερή

Ανθή Σαλαγκούδη: «Στο δελτίο ειδήσεων νιώθω πολύ περισσότερο ο εαυτός μου»

Survivor – Τα πήρε άγρια και αποχώρησε: «Είναι ασέβεια προς το πρόσωπο μου»

MasterChef: Τον καθαίρεσαν από αρχηγό και νευριασμένος δεν θέλει ούτε τον Θεό για αντίπαλο

Δημήτρης Κόκοτας: Σε κρίσιμη κατάσταση στο νοσοκομείο

Προξενιό της Ιουλίας: Ο Χρήστος μαθαίνει την αλήθεια και παθαίνει κρίση