Δήμος Αναστασιάδης: «Είμαι δυσλεκτικός, έχω διάσπαση προσοχής και δεν θυμάμαι πράγματα»

11:02 - 16/03/2023

O Δήμος Αναστασιάδης μίλησε για την αφηρημάδα του στο Happy Day. Ο τραγουδιστής αναφέρει ότι οι γονείς του είχαν πάντα ένα άγχος. «Ποτέ δεν έχω μπαταρία στο κινητό μου και σταματάω σε κάτι ξεχασμένα περίπτερα. Μένω από βενζίνη, από λάστιχο, στην οδική βοήθεια με ξέρουνε. Πάνω από 50 φορές έχω μείνει.  Και με οικογένεια και […] The post Δήμος Αναστασιάδης: «Είμαι δυσλεκτικός, έχω διάσπαση προσοχής και δεν θυμάμαι πράγματα» appeared first on OK! Magazine.

Διαβάστε Περισσότερα στο okmag.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Δήμος Αναστασιάδης: «Έχω δυσλεξία και διάσπαση προσοχής - Μπορεί να διαβάσω κάτι 3-4 φορές για να το αφομοιώσω»

«Δεν θυμάμαι πράγματα, δυσκολεύομαι στην επικοινωνία» αποκάλυψε ο Δήμος Αναστασιάδης

Διαβάστε το στο Παραπολιτικά

Δήμος Αναστασιάδης: «Έχω δυσλεξία και διάσπαση προσοχής, δυσκολεύομαι στην επικοινωνία»

«Μπορεί να διαβάσω κάτι 3-4 φορές για να το αφομοιώσω»

Διαβάστε το στο in.gr

Δήμος Αναστασιάδης: «Στην ηλικία των 24, ανακάλυψα πως έχω δυσλεξία και διάσπαση προσοχής»

Μια απολαυστική συνέντευξη παραχώρησε ο Δήμος Ανστασιάδης στην Όλγα Λαφαζάνη και την εκπομπή “Happy Day” αποκαλύπτοντας To άρθρο Δήμος Αναστασιάδης: «Στην ηλικία των 24, ανακάλυψα πως έχω δυσλεξία και διάσπαση προσοχής» δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε το στο tlife.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ okmag.gr

Ζήνα Κουτσελίνη: «Ο Γρηγόρης Αρναούτογλου με έχει στηρίξει πολύ παραπάνω από ανθρώπους που περίμενα ότι θα το έκαναν»

Καίτη Φίνου: Εξηγεί για ποιο λόγο έχασε τα δόντια της

Κατερίνα Λιόλιου: Η αποκάλυψη που δεν περιμέναμε – «Είχα μια σκοτεινή περίοδο…»

Μαρία Κωνσταντάρου: Πήγε στο Cash or Trash για να πουλήσει έναν συλλεκτικό καθρέφτη

Κιάρα Φεράνι: Οι πρώτες φωτογραφίες από το νέο της σπίτι

Ελεάνα Στραβοδήμου: «Με αφορά η δημιουργία οικογένειας, αλλά όχι ο γάμος»