Γεωργιάδης για Τέμπη: Αποτυχία μας που δεν εξηγήσαμε τι πραγματικά συμβαίνει – Δεν ευθύνεται ο Καραμανλής

10:20 - 17/03/2023

Στο τραγικό δυστύχημα στα Τέμπη, στην αντίδραση του κόσμου, στις επερχόμενες εκλογές αλλά και στην υποψηφιότητα του παραιτηθέντα υπουργού Υποδομών και Μεταφορών Κώστα Καραμανλή, αναφέρθηκε ο Άδωνις Γεωργιάδης, μιλώντας το πρωί της Παρασκευής (17.03.2023) στην εκπομπή «Σήμερα».  «Ένα τόσο τραγικό δυστύχημα δεν θα μπορούσε να μην έχει επίπτωση στην κυβέρνηση», δήλωσε ο Άδωνις Γεωργιάδης, αναφερόμενος στο δυστύχημα […]

Διαβάστε Περισσότερα στο lamianow.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Γεωργιάδης για Τέμπη: Αποτυχία μας που δεν εξηγήσαμε τι πραγματικά συμβαίνει – Δεν ευθύνεται ο Καραμανλής

«Ένα τόσο τραγικό δυστύχημα δεν θα μπορούσε να μην έχει επίπτωση στην κυβέρνηση», δήλωσε ο Άδωνις Γεωργιάδης, αναφερόμενος στο δυστύχημα στα Τέμπη. Επίσης, ο υπουργός Ανάπτυξης σχολίασε τα αποτελέσματα χθεσινών δημοσκοπήσεων που δείχνουν πτώση στα ποσοστά της Νέας Δημοκρατίας. «Είναι η φυσιολογική αντίδραση αυτό που φαίνεται στις δημοσκοπήσεις», είπε ο υπουργός και σχολίασε πως παρ’ […] The post Γεωργιάδης για Τέμπη: Αποτυχία μας που δεν εξηγήσαμε τι πραγματικά συμβαίνει – Δεν ευθύνεται ο Καραμανλής appeared first on Empisteutiko.gr.

Διαβάστε το στο empisteutiko.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ lamianow.gr

 Σοκ με μητέρα 2 παιδιών – Της έκοψαν τα φρένα για να τη σκοτώσουν

Έλλη Στάη: Είμαι 70 χρονών, υπήρξα σκληρή επίτηδες, δεν κάνω διατροφή αλλά γυμνάζομαι

Εκτάκτως συνεδρίασε το Σ.Ο.Π.Π Φθιώτιδας για την κακοκαιρία

Κακοκαιρία: Συναγερμός, θα πέσει νερό που πέφτει σε 3 μήνες – «Προσοχή στη Θεσσαλία»

Δημήτρης Σταρόβας: Τώρα που έγινα 60 ετών, θέλω να αλλάξω την εικόνα μου

Η αθώωση της Ειρήνης Μελισσαροπούλου έγινε βιβλίο – Είχε συλληφθεί στο Χονγκ Κονγκ με 2,6 κιλά κοκαΐνης