Κατερίνα Καινούργιου για τις γυμνές φωτογραφίες που της στέλνουν: «Γιατί το κάνετε αυτό; Ντρέπομαι»

12:10 - 17/03/2023

Στις ακατάλληλες φωτογραφίες που δέχεται κατά καιρούς στο inbox του instagram της αναφέρθηκε η Κατερίνα Καινούργιου To άρθρο Κατερίνα Καινούργιου για τις γυμνές φωτογραφίες που της στέλνουν: «Γιατί το κάνετε αυτό; Ντρέπομαι» δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε Περισσότερα στο tlife.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Κατερίνα Καινούργιου: Μου στέλνουν γυμνές φωτογραφίες - «Γιατί το κάνετε αυτό; Ντρέπομαι»

Στις ακατάλληλες φωτογραφίες που κατά καιρούς δέχεται στο inbox του Instagram της αναφέρθηκε η Κατερίνα Καινούργιου μέσα από τον αέρα της εκπομπής της - Δείτε το βίντεο με όλα όσα είπε

Διαβάστε το στο Παραπολιτικά

Κατερίνα Καινούργιου για τις γυμνές φωτογραφίες που δέχεται στα social media: «Γιατί το κάνετε αυτό ρε παιδιά, πιστεύετε ότι κάποια θα πει 'ουάου';» (vid)

Η Κατερίνα Καινούργιου αναφέρθηκε στην εκπομπή της στις ακατάλληλες φωτογραφίες που δέχεται στα social media.

Διαβάστε το στο Gazzetta

Η αντίδραση της Καινούργιου στις γυμνές φωτογραφίες που της στέλνουν στο κινητό της (vid)

Η Κατερίνα Καινούργιου δεν έκρυψε ότι άγνωστοι της στέλνουν γυμνές τους φωτογραφίες με την παρουσιάστρια να εξομολογείται ότι ντρέπεται να βλέπει τέτοιες φωτογραφίες και πατάει με τη μία μπλοκ.

Διαβάστε το στο Gazzetta

Κατερίνα Καινούργιου: Τι στέλνουν γυμνές φωτογραφίες στα social - «Ντρέπομαι...»

«Πατάω μπλοκ με τη μια», είπε η Κατερίνα ΚαινούργιουΠερισσότερα...

Διαβάστε το στο NewsBomb

Κατερίνα Καινούργιου: Αποκάλυψε πως της στέλνουν γυμνές φωτογραφίες – «Ντρέπομαι»

Ότι της στέλνουν γυμνές φωτογραφίες στα social media αποκάλυψε την Παρασκευή (17/3) η Κατερίνα Καινούργιου. «Ντρέπομαι και που το βλέπω» τόνισε η παρουσιάστρια φανερά εκνευρισμένη. Με αφορμή τη συνέντευξη της Μαριάντας Πιερίδη, που μεταξύ άλλων είπε πως υπάρχουν γυναίκες που στέλνουν στον σύζυγό της γυμνές φωτογραφίες, η παρουσιάστρια της εκπομπής του Alpha «Super Κατερίνα» μοιράστηκε με τους συνεργάτες ένα παρόμοιο περιστατικό το οποίο έχει συμβεί και στην ίδια. «Εγώ μπορεί να έχω το κινητό, και στη σχέση που ήμουν, επειδή έχω πολλά ωραία μηνύματα στο Ιnstagram μπαίνω και τα διαβάζω. Καμιά φορά, τύχαινε να είμαι με τον πρώην φίλο μου και έμπαινα να δω και μου έλεγε ”τι είναι αυτό π

Διαβάστε το στο Newsbeast.gr

Κατερίνα Καινούργιου: Οι γυμνές φωτογραφίες που λαμβάνει στα social media

Η Κατερίνα Καινούργιου δεν μασά τα λόγια της πλέον και, πολλές φορές μέσα από την εκπομπή, απαντά δημόσια σε όσα της χρεώνουν και για όσα την κατηγορούν στα social media. Με αφορμή τη συνέντευξη της Μαριάντας Πιερίδη στη Super Katerina, η οποία είπε ότι ψάχνει το κινητό του συζύγου της και βλέπει φωτογραφίες από άλλες […] Το άρθρο Κατερίνα Καινούργιου: Οι γυμνές φωτογραφίες που λαμβάνει στα social media εμφανίστηκε πρώτα στο Ελεύθερος Τύπος.

Διαβάστε το στο eleftherostypos.gr

Κατερίνα Καινούργιου για γυμνές φωτογραφίες: «Γιατί το κάνετε αυτό; Ντρέπομαι»

Για τις γυμνές φωτογραφίες που λαμβάνει στο Instagram από άνδρες θαυμαστές της μίλησε η Κατερίνα Καινούργιου. Η παρουσιάστρια του Alpha, […] The post Κατερίνα Καινούργιου για γυμνές φωτογραφίες: «Γιατί το κάνετε αυτό; Ντρέπομαι» appeared first on Zappit.

Διαβάστε το στο zappit.gr

Κατερίνα Καινούργιου: Της στέλνουν ανδρικά μόρια και σοκάρετε – «Γιατί το κάνετε αυτό; Ντρέπομαι»

Κατερίνα Καινούργιου: Ο Φιλιππος την ρωτούσε τι είναι αυτά

Διαβάστε το στο pagenews.gr

Κατερίνα Καινούργιου: Η αποκάλυψη για τις γυμνές φωτογραφίες που της στέλνουν -«Γιατί το κάνετε αυτό; Ντρέπομαι»

Τι ανέφερε η γνωστή παρουσιάστρια...

Διαβάστε το στο to10.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ tlife.gr

Survivor: Ο Θοδωρής Τουρκογεώργος είναι ο τέταρτος υποψήφιος προς αποχώρηση

Ζώδια: Προβλέψεις για σήμερα, Τετάρτη 24 Απριλίου 2024

Γρηγόρης Αρναούτογλου σε Ευρυδίκη Βαλαβάνη: «Έχεις πληγωθεί πάρα πολύ»

Χρήστος Βασιλόπουλος: Η προσωπική του ζωή, ο γιος του και ο χωρισμός από τη μητέρα του γιου του

Τατιάνα Λύγαρη: «Διευθυντής θεάτρου ήπιε κόκκινο κρασί από το γοβάκι μου»

Γιάννης Καλλιάνος: Η Ματίνα Παγώνη απαντά για την περιπέτεια του πατέρα του στο νοσοκομείο