Μπεν Άφλεκ: «Για τον αλκοολισμό μου φταίω μόνο εγώ και όχι η Τζένιφερ Γκάρνερ»

12:24 - 17/03/2023

Ο χολιγουντιανός σταρ θέλησε να βάλει τα πράγματα στη θέση τους – Ένιωθε ευάλωτος όταν μίλησε το 2021 λέγοντας πως άλλα είπε και άλλα εννοούσε

Διαβάστε Περισσότερα στο ProtoThema.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Ben Affleck: «Για τον αλκοολισμό μου φταίω μόνο εγώ και όχι η Jennifer Garner»

Ο Ben Affleck μπορεί να έχει γυρίσει σελίδα στην προσωπική του ζωή και να απολαμβάνει τον γάμο του με την Jennifer Lopez...

Διαβάστε το στο Zougla

Μπεν Άφλεκ: Για τον αλκοολισμό μου έφταιγα μόνο εγώ – Οι δηλώσεις μου είχαν παρερμηνευθεί

Ο Μπεν Άφλεκ, βραβευμένος με Όσκαρ ηθοποιός και σύζυγος της Τζένιφερ Λόπεζ, έδωσε μια αποκαλυπτική συνέντευξη, όπου μίλησε για τον αλκοολισμό, τη νυν και την πρώην γυναίκα του, αλλά και για την καριέρα του. Θέλοντας να βάλει τα πράγματα στη θέση του, ο Άφλεκ ανέφερε στο The Hollywood Reporter πως η παλαιότερη δήλωσή του πως η πρώην γυναίκα του, Τζένιφερ Γκάρνερ, έφταιγε για τον αλκοολισμό του, ήταν κατασκεύασμα του κίτρινου τύπου. «Προσπαθούσα να πω ‘’κοιτάξτε, έπινα πάρα πολύ, και όσο λιγότερο ευτυχισμένος γίνεσαι, είτε πρόκειται για τη δουλειά σου, είτε για το γάμο σου, δηλαδή όσο η ζωή σου γίνεται πιο δύσκολη, αν κάνεις πράγματα για να γεμίσεις ένα κενό που δεν είναι υγιή, θα αρχίσεις

Διαβάστε το στο Newsbeast.gr

Ben Affleck: «Για τον αλκοολισμό μου φταίω μόνο εγώ και όχι η Jennifer Garner»

Ο Ben Affleck μπορεί να έχει γυρίσει σελίδα στην προσωπική του ζωή και να απολαμβάνει τον γάμο του με την Jennifer Lopez, όμως το αμαρτωλό του παρελθόν εξακολουθεί να πουλάει στον Τύπο και να έχει μεγάλο ενδιαφέρον. Ο ηθοποιός φαίνεται τώρα πως θέλει να ανασκευάσει τις δηλώσεις του σχετικά με την πρώην σύζυγό του, Jennifer […]

Διαβάστε το στο govastileto.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ProtoThema.gr

Περίπατος Βιβλίου: Εκδηλώσεις σε όλη την Ελλάδα για τον εορτασμό της Ημέρας Βιβλίου

Αφελείς, ηλίθιοι ή απλώς αδίστακτοι;

Λόρδος Βύρωνας: Έκθεση - αφιέρωμα στον σπουδαίο φιλέλληνα ποιητή από το Μουσείο της Ακρόπολης

ΗΠΑ: Συγκρούσεις αστυνομικών με φοιτητές σε πανεπιστήμια στο Τέξας και τη Νότια Καλιφόρνια με δεκάδες συλλήψεις

Ταμείο Ανάκαμψης: ευκαιρία και πρόκληση για την Ελλάδα

Πάσχα 2024: Ξεκινά σήμερα το εορταστικό ωράριο των εμπορικών καταστημάτων