Η κοπέλα του θέλει σεξ «τώρα!» και απλώς δεν το αντέχει – Η εξομολόγηση ενός άντρα και η συμβουλή

12:44 - 18/03/2023

«Η κοπέλα μου, η οποία είναι 50 ετών, θέλει από εμένα -είμαι 65 ετών- να είμαι έτοιμος για σεξ τη στιγμή που μπαίνω από την πόρτα. Αλλά δεν έχω πάντα διάθεση και θέλω το σεξ να είναι πιο οργανικό. Δεν είναι ότι δεν την αγαπώ ή δεν την βρίσκω ελκυστική. Τώρα μερικές φορές δεν θέλω να πάω στο σπίτι της επειδή νιώθω ότι αναγκάζομαι – και ότι θα θυμώσει ή θα θελήσει να τερματίσει τη σχέση, αν δεν κάνω αμέσως σεξ μαζί της». Την παραπάνω εξομολόγηση κάνει ένας άντρας στην ειδική στήλη του βρετανικού Guardian για τη σεξουαλική υγεία και την απάντηση αναλαμβάνει να του δώσει η Pamela Stephenson Connolly, η οποία είναι ψυχοθεραπεύτρια με έδρα τις ΗΠΑ και ειδικεύεται στη θεραπεία σεξουαλικών

Διαβάστε Περισσότερα στο Newsbeast.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ Newsbeast.gr

Τέμπη: Μητέρα θύματος απαντά στη Σοφία Βούλτεψη για το «μπαγιάτικο θέμα»

Χρηματιστήριο: Κλείσιμο με άνοδο 0,34%

Δείτε καρέ-καρέ την τρελή πορεία ΙΧ στην Κρήτη – Πριν βρεθεί στην άκρη του δρόμου συγκρούστηκε με φορτηγό

Καλύπτεται η δαπάνη Σύμβουλου Υποστήριξης Αίτησης για το πρόγραμμα «Αλλάζω συσκευή για τις επιχειρήσεις»

Ο διάσημος gamer «Ninja» αποκάλυψε πως έχει καρκίνο

Σασμός: H Νάντια κάνει μία αποκάλυψη στον εισαγγελέα, η οποία ανατρέπει όλα τα δεδομένα