Γεράσιμος Γεννατάς: Τα μπουζούκια είναι παραπολιτισμός, ντροπή να υπάρχουν αυτοί οι χώροι

14:04 - 18/03/2023

Ο γνωστός ηθοποιός Γεράσιμος Γεννατάς μίλησε στην κάμερα της εκπομπής «Γεια Σου» και μεταξύ άλλων αναφέρθηκε στην εποχή του «Είσαι το ταίρι μου» αλλά και τις σύγχρονες παθογένειες της κοινωνίας.Ο γνωστός ηθοποιός Γεράσιμος Γεννατάς μίλησε στην κάμερα της εκπομπής «Γεια Σου» και μεταξύ άλλων αναφέρθηκε στην εποχή του «Είσαι το ταίρι μου» αλλά και τις σύγχρονες παθογένειες της κοινωνίας.Όπως τόνισε χαρακτηριστικά ο Γ. Γεννατάς: «Το Είσαι το Ταίρι Μου μου άφησε μία ωραία ρετσινιά, μου πρόσφερε γενναιόδωρα αυτή την αναγνωρισιμότητα που χρειάζεται στη δουλειά […]

Διαβάστε Περισσότερα στο thecaller.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Γεράσιμος Γεννατάς: Τα μπουζούκια είναι παραπολιτισμός, είναι ντροπή να υπάρχουν αυτοί οι χώροι

«Αν ακούσεις τι λένε τα τραγούδια σήμερα, λες "πώς επιτρέπεται να βγαίνουν αυτά τα πράγματα στον αέρα;"» σχολιάζει ο ηθοποιός

Διαβάστε το στο ProtoThema.gr

Γεράσιμος Γεννατάς: Είναι κιτρινισμός να ασχολούνται με το αν έχω λεφτά ή όχι

Ο ηθοποιός μιλά για τις συνεργασίες τους και για τη φάση που βρίσκεται αυτή τη στιγμή στη ζωή του.

Διαβάστε το στο in.gr

Γεράσιμος Γεννατάς: «Τα μπουζούκια είναι παραπολιτισμός, είναι ντροπή να υπάρχουν αυτοί οι χώροι»

Ο ηθοποιός Γεράσιμος Γεννατάς μίλησε μεταξύ άλλων για τη σειρά «Είσαι το ταίρι μου», από την οποία έγινε ευρέως γνωστός.Περισσότερα...

Διαβάστε το στο NewsBomb

Γεράσιμος Γεννατάς: «Τα μπουζούκια είναι παραπολιτισμός, είναι ντροπή να υπάρχουν αυτοί οι χώροι»

Ο Γεράσιμος Γεννατάς μίλησε στην εκπομπή «Γειά σου» και έκανε μια δήλωση που θα συζητηθεί. Ο ηθοποιός μίλησε για τα νυχτερινά κέντρα και τα χαρακτήρισε “παραπολιτισμό”  λέγοντας πως είναι ντροπή να υπάρχουν τέτοιοι χώροι. «Με πειράζει που δεν έχουμε ωραία λαϊκή μουσική. Το μόνο που κάνουν τα σύγχρονα τραγούδια είναι προπόνηση εγωισμού, δεν είναι τραγούδια […]

Διαβάστε το στο govastileto.gr

Γεράσιμος Γεννατάς για τα μπουζούκια: «Είναι παραπολιτισμός, είναι ντροπή να υπάρχουν αυτοί οι χώροι»

Mια δήλωση που θα συζητηθεί έκανε για τα νυχτερινά κέντρα διασκέδασης ο Γεράσιμος Γεννατάς μιλώντας στην To άρθρο Γεράσιμος Γεννατάς για τα μπουζούκια: «Είναι παραπολιτισμός, είναι ντροπή να υπάρχουν αυτοί οι χώροι» δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε το στο tlife.gr

«Τα μπουζούκια είναι παραπολιτισμός, είναι ντροπή να υπάρχουν αυτοί οι χώροι»

Ο ηθοποιός Γεράσιμος Γεννατάς μίλησε μεταξύ άλλων για τη σειρά «Είσαι το ταίρι μου», από την οποία έγινε ευρέως γνωστός. Μια συνέντευξη εφ’ όλης της ύλης έδωσε ο ηθοποιός Γεράσιμος Γεννατάς στην εκπομπή «Γεια σου», όπου μεταξύ άλλων αναφέρθηκε στη σειρά «Είσαι το ταίρι μου». «Μου άφησε μια ωραία ρετσινιά, μου προσέφερε γενναιόδωρα αυτή την […]

Διαβάστε το στο irafina.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ thecaller.gr

Αφρικανική σκόνη: Σε «πορτοκαλί πολιορκία» η χώρα – Πότε υποχωρεί, πού θα βρέξει

Κωνσταντάρας: «Τώρα το θυμήθηκε η Σταματίνα ότι ο Παπανώτας ήταν προσβλητικός;»

Χουάνκαρ: «Θα “πεθάνουμε” στο γήπεδο για τους τρεις βαθμούς κόντρα στην ΑΕΚ»

Γιώργος Λιάγκας: «Ακούω ότι θα κάνει πρόταση ο Acun στην Μενεγάκη, δεν ντρέπονται αυτοί που τα γράφουν;»

Κωνσταντίνος Μπογδάνος-Σκληρή απάντηση στον Άγγελο Βουράκη για την απόλυση από τον ΣΚΑΪ: «Υπερασπίζεται τον στάβλο του»

Δημήτρης Πανόπουλος: «Ο Δημήτρης Παπανώτας έχει στηρίξει το MeToo αλλά η δήλωσή του ήταν προβληματική»