Αυτιάς: Θα μπορούσα να έχω κατέβει στις εκλογές – Για 2 ακόμα χρόνια μένω στον ΣΚΑΪ

12:32 - 19/03/2023

Μέσα από τον «αέρα» της εκπομπής του στον ΣΚΑΪ, το πρωί της Κυριακής (19/03) ο Γιώργος Αυτιάς αναφέρθηκε στο τηλεοπτικό του μέλλον, καθώς θα παραμείνει στον ΣΚΑΪ για δυο ακόμα χρόνια.Μέσα από τον «αέρα» της εκπομπής του στον ΣΚΑΪ, το πρωί της Κυριακής (19/03) ο Γιώργος Αυτιάς αναφέρθηκε στο τηλεοπτικό του μέλλον, καθώς θα παραμείνει στον ΣΚΑΪ για δυο ακόμα χρόνια.Ειδικότερα, ο δημοσιογράφος και παρουσιαστής επιβεβαίωσε στον αέρα του «Καλημέρα» πως για 2 ακόμη χρόνια θα ανήκει στο δυναμικό του σταθμού, ευχαριστώντας παράλληλα τους ιθύνοντες […]

Διαβάστε Περισσότερα στο thecaller.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ thecaller.gr

Κολωνός: Ένταση έξω από τα δικαστήρια εν αναμονή της απόφασης για την υπόθεση της 12χρονης – Πέταξαν πέτρες στους κατηγορούμενους

Δημήτρης Κόκοτας: Πολύ κρίσιμα τα επόμενα 24ωρα – Υπέστη έμφραγμα, ανακοπή και ανατάχθηκε

Θοδωρής Αθερίδης: Μου αρέσει πάρα πολύ το Ζάρι της Μαρίνας Σάττι, σίγουρα θα είναι μέσα στην τριάδα

Χαρίτσης: Να παραιτηθεί ο Φλωρίδης – Ανεπίτρεπτη και αντιθεσμική η συμπεριφορά του

Ελένη Μενεγάκη: «Είμαι το καλύτερο αφεντικό, αλλά είμαι και το δυσκολότερο»

Πρώτη παρουσία του Ντάνι Αλβες στα δικαστήρια για να τηρήσει τους όρους αποφυλάκισης