Σίσσυ Χρηστίδου: «Οι καθημερινές εκπομπές είναι μία άλλη αρένα, που νομίζω ότι δεν μου ταιριάζει τόσο»

15:08 - 19/03/2023

«Έχει αλλάξει η τηλεόραση και νομίζω πως σιγά σιγά πρέπει να προσαρμοστούμε σε αυτό» δήλωσε η παρουσιάστρια

Διαβάστε Περισσότερα στο ProtoThema.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Σίσσυ Χρηστίδου: Δεν νομίζω ότι οι καθημερινές εκπομπές μου ταιριάζουν

H Σίσσυ Χρηστίδου μίλησε χθες (18.03.2023) για τη συνεργασία της με τον τηλεοπτικό σταθμό MEGA, αναφέροντας πως, όπως όλα δείχνουν, αναμένεται να επεκταθεί η μεταξύ τους συνεργασία.  Σε απόσπασμα που προβλήθηκε στην εκπομπή «Γεια σου» του ΣΚΑΪ, η Σίσσυ Χρηστίδου είπε χαρακτηριστικά για το συμβόλαιό της με το κανάλι του MEGA: «Θα δούμε τι θα ... Περισσότερα To άρθρο Σίσσυ Χρηστίδου: Δεν νομίζω ότι οι καθημερινές εκπομπές μου ταιριάζουν δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε το στο Newsit

Σίσσυ Χρηστίδου: «Δεν νομίζω ότι οι καθημερινές εκπομπές μου ταιριάζουν»

Δηλώσεις στις ψυχαγωγικές εκπομπές έκανε η Σίσσυ Χρηστίδου και, μεταξύ άλλων, αναφέρθηκε στο τηλεοπτικό της μέλλον και το συμβόλαιό της με το MEGA, δηλώνοντας πως δεν έχει ανανεώσει ακόμα το συμβόλαιό της, αλλά όπως φαίνεται και από τις δύο πλευρές, αυτό αναμένεται να συμβεί. Σε απόσπασμα που προβλήθηκε στην εκπομπή «Γεια σου», ανέφερε: «Θα δούμε […]

Διαβάστε το στο irafina.gr

Σίσσυ Χρηστίδου: «Δεν νομίζω ότι οι καθημερινές εκπομπές μου ταιριάζουν»

«Έχει αλλάξει η τηλεόραση και νομίζω πως σιγά σιγά πρέπει να προσαρμοστούμε σε αυτό» ανέφερε η Σίσσυ Χρηστίδου. Δηλώσεις στις ψυχαγωγικές εκπομπές έκανε η Σίσσυ Χρηστίδου και, μεταξύ άλλων, αναφέρθηκε στο τηλεοπτικό της μέλλον και το συμβόλαιό της με το MEGA, δηλώνοντας πως δεν έχει ανανεώσει ακόμα το συμβόλαιό της, αλλά όπως φαίνεται και από τις δύο πλευρές, αυτό αναμένεται να συμβεί. Σε απόσπασμα που προβλήθηκε στην εκπομπή «Γεια σου», ανέφερε: «Θα δούμε τι θα γίνει του χρόνου. Είμαστε πολύ χαρούμενοι κι ικανοποιημένοι. Δεν έχουμε υπογράψει ακόμα, αλλά αυτή είναι η πρόθεση και από τις δύο πλευρές». Όσο για το ενδεχόμενο να κάνει καθημερινή εκπομπή, ξεκαθάρισε: «Στην παρούσα φάση όχι. Αυτή η εκ

Διαβάστε το στο ieidiseis.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ProtoThema.gr

Θα διακινούσαν λαθραία καπνικά προϊόντα στην Αργολίδα

ΕΛΣΤΑΤ: Αυξήθηκαν 10,1% τα τροχαία που προκάλεσαν θανάτους ή τραυματισμούς τον φετινό Ιανουάριο

Ελένη Μενεγάκη: Εύχεται στην κόρη της Μαρίνα για τα γενέθλιά της - Σε λατρεύουμε, της γράφει

Κολωνός: Ένοχος ο Μίχος για όλες τις κατηγορίες εκτός της εμπορίας ανθρώπου

Τουρισμός: Αύξηση 10% για Ελλάδα προβλέπει για φέτος ο CEO της TUI

Πύργος: Άγριο ξύλο ανάμεσα σε μαθήτριες Γυμνασίου - Οι αυτόπτες μάρτυρες τραβούσαν βίντεο