Σάκης Τανιμανίδης: «Με έχουν πει παρουσιαστή, μ…λάκα, γυμνασμένο αλλά αυτό ήταν το καλύτερο»

15:08 - 19/03/2023

Καλεσμένος στην εκπομπή Traction βρέθηκε ο Σάκης Τανιμανίδης. Ο γνωστός παρουσιαστής κάθισε στη θέση του οδηγού και μοιράστηκε μαζί με […] The post Σάκης Τανιμανίδης: «Με έχουν πει παρουσιαστή, μ…λάκα, γυμνασμένο αλλά αυτό ήταν το καλύτερο» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Σάκης Τανιμανίδης: «Με έχουν πει πολλά πράγματα, παρουσιαστή, επιχειρηματία, μαλ...»

Ο Σάκης Τανιμανίδης μιλάει για την επιχειρηματικότητα, τα σχόλια που λαμβάνει κατά καιρούς και την αγάπη του για τις κόρες…Περισσότερα...

Διαβάστε το στο NewsBomb

Σάκης Τανιμανίδης: «Με έχουν πει παρουσιαστή, μ@λ@@α, γυμνασμένο αλλά αυτό ήταν το καλύτερο»

Λεπτομέρειες από τη ζωή και την επαγγελματική του πορεία, μοιράστηκε ο Σάκης Τανιμανίδης, ο οποίος ήταν καλεσμένος στην εκπομπή Traction.Λεπτομέρειες από τη ζωή και την επαγγελματική του πορεία, μοιράστηκε ο Σάκης Τανιμανίδης, ο οποίος ήταν καλεσμένος στην εκπομπή Traction.«Εμένα μου αρέσει να μεταφράζω τις ιδέες σε επιχειρείν, αυτό έχω σπουδάσει άλλωστε. Στις επιχειρήσεις δεν μπορείς ποτέ να προβλέψεις αλλά αυτή είναι και η αδρεναλίνη. Αν κάνεις επιχειρείν για να βγάλεις χρήματα, θα χάσεις. Αν […]

Διαβάστε το στο thecaller.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Έλλη Στάη: «Πέρασαν χρόνια για να ισορροπήσω και να βγάλω γλυκύτητα – Ήμουν πάρα πολύ αγριωπή, σκληρή και αυστηρή»

Αλέξανδρος Αντωνόπουλος: «Με τον Μινωτή τα χαλάσαμε πρώτα για τα κληρονομικά και μετά για τα συνδικαλιστικά»

Νεκταρία Γιαννουδάκη: «Είμαστε πολύ προβληματισμένοι απέναντι σε όλα, ζούμε έναν ύπουλο μεσαίωνα»

Survivor – Τζέιμς Καφετζής: «Δεν έχω αποφασίσει αν θέλω να παραμείνω ή να αποχωρήσω»

Παραλία: Μια απρόσμενη σχέση αναπτύσσεται ανάμεσα στον Σήφη και τη Λόρα

Προξενιό της Ιουλίας: Ο Ρήγας αφήνεται ελεύθερος