Καρολίνα: «Η σχέση μου με τον Μάριο είναι σε παύση, δε με νοιάζει τι κάνει η Ελευθερία»

15:48 - 19/03/2023

Καλεσμένη στο πάνελ της εκπομπής «Γεια Σου» βρέθηκε το μεσημέρι της Κυριακής η Καρολίνα Ζακλίν Καλύβα. Η πρώην παίκτρια του […] The post Καρολίνα: «Η σχέση μου με τον Μάριο είναι σε παύση, δε με νοιάζει τι κάνει η Ελευθερία» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Καρολίνα Καλύβα: «Η σχέση μου με τον Μάριο είναι σε παύση»

Η πρώην παίκτρια σχολίασε τις τελευταίες εξελίξεις στο reality επιβίωσης

Διαβάστε το στο Παραπολιτικά

Καρολίνα: «Η σχέση μου με τον Μάριο είναι σε παύση – Δεν με νοιάζει τι κάνει η Ελευθερία»

Στη φημολογούμενη σχέση της Ελευθερίας Ελευθερίου με τον Μάριο Πρίαμο Ιωαννίδη, αναφέρθηκε η Καρολίνα Ζακλίν Καλύβα, η οποία ήταν καλεσμένη στην εκπομπή της Μαρίας Μπακοδήμου.Στη φημολογούμενη σχέση της Ελευθερίας Ελευθερίου με τον Μάριο Πρίαμο Ιωαννίδη, αναφέρθηκε η Καρολίνα Ζακλίν Καλύβα, η οποία ήταν καλεσμένη στην εκπομπή της Μαρίας Μπακοδήμου.«Εκθέτεις λέγοντας ονόματα. Δεν σε αφορά κιόλας. Εκείνη την ώρα δίνεις τη δική σου προσωπική συνέντευξη. Δεν υπάρχει κανένας λόγος να βγάλεις στη φορά τα προσωπικά του άλλου. Είσαι σε ένα […]

Διαβάστε το στο thecaller.gr

Καρολίνα Ζακλίν Καλύβα: "Η σχέση μου με τον Μάριο είναι σε παύση"

"Δε με νοιάζει τι κάνει η Ελευθερία"

Διαβάστε το στο patrasevents.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»